Urban Terror imlec ayrıntılar problemi?

Başlatan holywars, 24 Haziran 2010 - 19:46:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

holywars

SElamalr urban terror'de takıldığım 2.ci sorun, gülmeyin ama işde oynadığımda dandik ekran kartı ile fena oynamazken bu yeni pc'de hd5750 ile oynadığımda görüntü süper fakat dibime gelen adamı vurmak istediğimde imlec buyuyor ve adam vuramıyorum boşa mermi gidiyor :)

KIsaca ateş ederken imlec buyuyor ve adam öldüremiyorum :)

bunun ayarlarını tam olarak nasıl yaparız, düzenlerizde adam oldurebilrim :)

ironic

Uzun zamandır oynamadığım için, yerini tam söylemeyeceğim. Ayarlar bölümünden farklı bir imleç seçebilirsin. Ben genelde nokta kullanırdım.

holywars

Bende oradan değiştiriyordum ama pek etkili olmadı açıkcası acaba bir hile hurdamı var diye merak ediyorum :)

ironic

Boyutu değiştirilebiliyor imlecin. Eğer büyütmüşsen, doğal olarak sapma daha fazla olacaktır. Hile falan yok . En azından hilesiz ben yapabiliyordum.  :)

utdmr

Bu sizinle alakalı bir şey sanırım :). Basılı tutmayın vurmak için, kısa kısa tıklayın. İsabeti artırmak için silahınıza laser takabilirsiniz, büyük ölçüde artıracaktır. Silahların da yarı-otomatik modunu seçebilirsiniz. Basılı tutunca her silah kötü ateş eder ama.
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

holywars

sanırım yeni makinaya alışana kadar boyle olucak, birde tam profesyonellerin arasına dusmus olabilirm :) teşekkürler.