Metin 2 Çok Kasılıyor Çözümü Nedir

Başlatan sabriyurga, 20 Haziran 2010 - 23:59:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sabriyurga

Arkadaşlar Wine ile Metin 2 yi yükledim.Girişimi yaptıktan sonra oyuna giriyorum resmen kaplumbağa daha hızlıdır oyun hızından :D Bunun çözümü varmı acaba? Xpde çok çok rahat oynanıyordu.Bağımlılık falan mı yüklemem gerek?

kuleyni

Bence yapacak pek bişey yok.DirectX yüklemediysen yüklemeyi dene ve wine'ın çalıştığı windows sistemini değiştir xp dene vista dene :)

sabriyurga

Wine ı xp falan yapmak nasıl oluyor? Hiç denemedimde?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Haziran 2010 - 00:33:52

Tamam buldum bir deneyelim :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Haziran 2010 - 00:47:45

Hayır eskisi gibi :( Bir hızlansa şu oyun varya :D

teksalih

ne var şu metin 2 de çözebilmiş değil savaşçı alıp dağ bayır koşmak nasıl bir zevk veriyor? gününüzün kaç saatini yiyor peki bir getirisi varmı yok

sabriyurga

Alıntı yapılan: teksalih - 21 Haziran 2010 - 07:09:39
ne var şu metin 2 de çözebilmiş değil savaşçı alıp dağ bayır koşmak nasıl bir zevk veriyor? gününüzün kaç saatini yiyor peki bir getirisi varmı yok

Amacım;kendim için değil dayım için.Dayım metin 2 hastası.Bize geldiğinde metin 2 yok mu diyor yükle diyor.O yüzden ;) Ben oynamıyorum (:

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

kuleyni

teksalih

sabriyurga lütfen zevkini kötülediğimi düşünme tamamen öz fikrim sizin keyfiniz tabiki,

herkese saygım var;) arkdaşlar herkes herşeyi begenebilir

sabriyurga

Alıntı yapılan: kuleyni - 21 Haziran 2010 - 09:33:10
Peki DirectX yükledin mi?

Evet DirecX yüklüydü.Nese Ubuntunun yanına Xp yükledim arada gerek oldumu kullanırım ;) Ama bu konuda sorunu olan arkadaşlar benim gibi windows kullanmak zorundamı bilmiyorum :)