Ubuntu sorunu

Başlatan seniorokur, 21 Haziran 2011 - 15:14:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seniorokur

Oncelikle Merhaba

Arkadaslar ben bugun Ubuntunun 11.04 surumunu flashima yukledim. Ancak ben bunu bilgisayarima kuramadim. Ubuntu ile acildi bilgisayarim. Ilk masaustunde ubuntu kurulum dosyasi vardi. Dosyayi actim. Guc kaynagi baglantisi internet 4.04gb bos alan gibi seyler yazdi. Ileri dedim once kendi kendine birseyler oldu. Ekran karardi. sonra ekran msdos gibi bir moda gecti. Daha sonra otomatik olarak windows u acti. Flashi mi cikardim tekrar actim bilgisayarimi yuklenmemis. Nasil yapabilirim? 

Bir sorumda su. Benim ubuntuyu kurmak istedigim cihaz netbook. Suan flash tan calisiyor ve ekranda uyumsuzlugu var nasil duzeltebilirim?

Tesekkurler  :)
I can hear the birds
I can see them fly
I can see the sky
It's about to cry

karamani44

İso dosyasını tam indirdiğinden emin ol ve gerekirse yeniden yaz. Birde kullanıcı adı , parola,  bilgisayar adı gibi şeyleri de istemesi lazım. Onları istememişse kesin dosya hatalı.

seniorokur

hayir sadece internete baglandiktan sonra bir parola istedi. baska istemedi.
Tekrar indirmem gerekiyor ozaman ?
tamam tesekkur ederim   :)
I can hear the birds
I can see them fly
I can see the sky
It's about to cry

bytan

Kendi kendine neler oldu, tam olarak bilmediğimiz için yorum yapamıyoruz. İndirdiğin iso'nun md5 kontrolünü yaparak tam ve doğru inip inmediğini anlayabilirsin. Tam indirmişse yeniden indirmene gerek yok.

Kullandığın diz üstünün marka model bilgileri nedir?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST