Ati Catalyst 10.6 Sürücüsü yayımlandı

Başlatan ozan2680, 18 Haziran 2010 - 16:32:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozan2680

Speed

KemalALKIN

Arkadaşlar ben hd4770 kullanıcısıyım ve 10.6 sistemini sistemi güncelledikten sonra yükledim ve donma yoktur
herkese öneririm
www.tckemal.ist

antiXa

stratovarius

Kesinlikle öneriyorum , compiz effectlerinde en ufak donma olmuyor artık :D hd3470 sorunsuz.

vasily

bende hd4650 var ve ubuntunun kendi önerdiği sürücüyü yüklemiştim. Simdi onu silmem gerekiyor dimi bu sürücüyü yükleyebilmek için

antiXa

Alıntı Yapbende hd4650 var ve ubuntunun kendi önerdiği sürücüyü yüklemiştim. Simdi onu silmem gerekiyor dimi bu sürücüyü yükleyebilmek için
@vasily, ben hiçbir şey kaldırmadım. http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,6122.0.html adresindeki 2. yöntemle doğrudan kurdum sürücüyü. Sonrasında glxinfo | grep render ile kontrol ettiğimde kartımın tıkır tıkır çalıştığını görmüş oldum.

gelturi

radeon xpress de olumsuz bu seriyi kapsamadığı söyleniyor

xpower38

mrb. yeni sürücü gayet iyi çalıştı bende. hd 5770 var  şimdilik sorun yok. ubuntu 10.04  64bit kullanıyorum...

omergex

bende de ısınma problemi aşıldı bu sürücüyle birlikte, ati iyi işler çıköarmaya başladı tabi daha olcak..
toshiba satellite a300 2d4
ati mobility readon hd 3400

galot

Evet, efektlerde gecikme yaşanmıyor artık ama compiz açıkken hala videolarda yırtılma oluyor.  >:(

Aslında kapalıyken de oluyor ama fazla çaktırmıyor, çok dikkat etmek lazım.

Bloodless

Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

localhost

ATI bu ne yapsa yeridir desem yeri var @Bloodless hangi kapiyi calsan sorun bizde degil der simdik millet. Acaba hic linux tarafindan AMD nin kapisini calan varmidir acaba?
Linux LPIC1 - MCSA