Windows xp ve 3tane android kurmak için yardım istiyorum

Başlatan fantii, 12 Ocak 2013 - 19:38:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fantii

Slm arkadaslar .hard diskim 3 e bölünük. c : windows xp var.ben şimdi xp üzerine android kurdum.grub menusu olusturdu hd0,0

sorum şu. ben yerel disk d: ve yerel disk e yede android kurmak istiyorum.kurdumda.fakat hep aynı bölümden başlıyor.yerel disk d: ve yerel disk e: deki androidi nasıl çalıştırabilirim

Not: grub menu sadece c: de var digerlerinde yok. c deki grup menude nasıl bi degişiklik yapmam gerekiyor .TESEKKURLER

fantii

Slm arkadaslar .hard diskim 3 e bölünük. c : windows xp var.ben şimdi xp üzerine android kurdum.grub menusu olusturdu hd0,0

sorum şu. ben yerel disk d: ve yerel disk e yede android kurmak istiyorum.kurdumda.fakat hep aynı bölümden başlıyor.yerel disk d: ve yerel disk e: deki androidi nasıl çalıştırabilirim

Not: grub menu sadece c: de var digerlerinde yok. c deki grup menude nasıl bi degişiklik yapmam gerekiyor .TESEKKURLER

if

@fantii, aynı konuyu iki kere açmayın. Bir faydası olmaz size.

krwlng

gksudo gedit /etc/grub.d/40_custom

komutu ile  40_custom dosyasını açıp aşağıda verdiğim örnekteki gibi, android çekirdeklerinin bulunduğu konumları alt alta bu dosyaya ekleyip kaydedeceksiniz, ve "update-grub" komutu ile grubu güncelleyeceksiniz.

menuentry "Android-x86 2.2 (MDPI)" {
set root=(hd0,4)
linux /android-2011-02-20/kernel quiet root=/dev/ram0 androidboot_hardware=generic_x86 acpi_sleep=s3_bios,s3_mode SRC=/android-2011-02-20 DATA= DPI=160
initrd /android-2011-02-20/initrd.img }
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!