11.04 için Oneiric Ocelot Deposu Nasıl Eklenir?

Başlatan syagdiran, 11 Haziran 2011 - 00:45:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

syagdiran

Merhaba Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Oneiric Ocelot deposu eklemek istiyorum.  Tabi mümkünse

heartsmagic

Soruyu anlayamadım. 11.04 için 11.10 deposu istiyorsun ancak hangi depo?
Amacın 11.10'a yükseltme yapmak mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

syagdiran

Hayır. Bazı çalışmayan programları çalıştırabilmek. Tabi mümkünse. Örneğin Ubuntu One'nin 11.10 Alfada sorunsuz çalıştığını okumuştum forumdan.

BayboraKaan

Böyle bir istek sonunda cakismalar olur sisteminizden tam randiman alamazsiniz. Ilaki Ocelot kullanmak istiyorsaniz yükseltmek yada sifir kurulum yapmaniz gerekir. Eger ki Ocelot kulanmak isterseniz sanal makine ile kullanabilir ve ubuntuone oradan kullanabilirsiniz.

heartsmagic

Alıntı yapılan: syagdiran - 12 Haziran 2011 - 23:14:37
Hayır. Bazı çalışmayan programları çalıştırabilmek. Tabi mümkünse. Örneğin Ubuntu One'nin 11.10 Alfada sorunsuz çalıştığını okumuştum forumdan.

Bazı uygulamaların üst sürümleri mevcut sistemde ek bağımlılık istemezse bu söylediğini deneyebilirsin. Fakat uygulama sistem genelinde başka bağımlılıkların üst sürümlerine de ihtiyaç duyarsa o zaman işler karışabilir. Denemek aslında senin elinde. PPA'sı olan uygulamaları deneyebilirsin örneğin. Fakat Ubuntu One öntanımlı depolarda olduğu için doğrudan eklemen mümkün değil. Fakat kararsız sürümleri için PPA varsa bakılabilir. Ancak söylediğim üzere çok sağlıklı olmayabilir bu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.