Gnome Bağımsız Masaüstleri

Başlatan gorkemgiray, 22 Mart 2010 - 00:03:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gorkemgiray

Compizde çoklu masaüstü seçeneğindeki masaüstlerini birbirinden farklı nasıl dizayne edebiliriz. özellikle farklı simgelerle, farklı oturumlar gibi. bir masaüstünde yazılım programları, diğer masaüstünde diğer şeyler misal:D araştırırken gördüm, kde de "eylem" diye birşey varmış bunun için ama gnome için bulamadım herhengi birşey. fikri olan var mı? teşekkürler...

heartsmagic

Gnome için şu an olduğunu sanmıyorum, 3.0 ile olacağını da sanmıyorum. Ancak varsa bir yolu ben de öğrenmiş olurum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

garafatma

Sanki yine konusu geçmişti forumda, arama yapmışmıydınız?
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

gorkemgiray

arama sonucunda sadece kde masaüstü için bişeler buldum, ayrıca site içi arama motoru da çok verimli değil kanaatimce:S kullanışlı değil.

aliorhan

Aslında böyle bir başlık açıp bu soruyu bende sormak istiyordum. Dile getirdiğin için teşekkürler. Var olması gerektiğine inandığım bir beklenti. Yakında bu beklentilerimizide inş. koda dökerler :)

mensch

Üstadlar 3 tane çalışma alanı kullanıyorum ve çalışma alanlarımı farklı amaçlar için kullanıyorum. İstiyorum ki 1. çalışma alanımda tüm simgeler olsun, 2. çalışma alanımda belirlediğim simgeler olsun aynı şekilde 3. alanda da 4.-5. alan eklersem onlarda da aynı şekilde simge seçebilmek istyorum. Bunu nasıl yapabilirm?

ironic