Ati Catalyst 10.3 Sürücüleri Yayımlandı

Başlatan ozan2680, 25 Mart 2010 - 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozan2680

Speed

ırmak

Haberdar ettiğiniz için teşekkürler. Bakalım Ati bize ne süprizler hazırlamış yine:)

hitokiri

Deniycem sonucu yazarım daha önce deniyen olursa sonucu bekliyorum haber için teşekkürler :)

ırmak

hitokiri

Kaldı 40 mb bakalım oyunlarda nasıl :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 25 Mart 2010 - 20:45:23

Sonuç bende de olumlu :D oyunlarda da ufak tefek düzelmeler gördüm yalnız control center için
env LANG="en_US.UTF-8" amdcccle
kod hâlâ gerekli hehe :D

aliorhan

10.2 driver'ı sorunluydu. Bakalım bu sefer bir sorun çıkartacak mı. İnş. çıkartmazda rahat rahat kullanırız. Bu arada ekran kartım radeon hd 2600. Sonucuda yazarım yükledikten sonra..

--------
Görünür bir şekilde sorun çıkartmadı ekran kartı benim ile aynı olanlar gönül rahatlı ile yükleyebilirler.

hitokiri

Bu arada benimki de radeon 4XXXX serisi belirteyim :)

erkuserdem

Benim onboard x200 ekran kartım var, bu sürücüyü ben de yüklemeli miyim ?

hitokiri

ekran kartıyla ilgili sorunların var, ya da compiz kullanıyor performansından memnun değilsen, eğer sitede senin için uygun sürücü mevcut ise denemde bir sakınca yok diye düşünüyorum :)

matrax_41

Alıntı yapılan: erkuserdem - 25 Mart 2010 - 22:13:51
Benim onboard x200 ekran kartım var, bu sürücüyü ben de yüklemeli miyim ?

Catalyst 10.3 içinde x serisi için sürücü yok.

ırmak

ATI Radeon HD 4650 serisinde mükemmel çalışıyor. Üstelik fglrx sürücüsünü de uçurduğum halde Compiz sıkıntı yaratmadı.
Bir de bu konu ATI altında açılsa daha iyi değil miydi sonuçta sadece bu marka ekran kartına özel bir duyuru.