bluetooth la çevirmeli baglantı nasıl yapılır?

Başlatan MuzziP, 28 Eylül 2010 - 12:44:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuzziP

Cep telefonumla çevirmeli agdan internete gircem yani telefonu modem olarak görmesini istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 28 Eylül 2010 - 14:03:31

Guncel

rick

Telefonu Bluetooth ile bağladıktan emin olun. PIN kodu genellikle varsayılan "0000" veya "1234"tür. Telefon eklendikten sonra servis soracaktır, PAN (Personel Area Network)'ı seçin. İnternet'iniz bağlı olacaktır.

MuzziP

arkadaşlar olmuyo ya daha önce xubuntu vardı oluyodu onla 10.10 u yükledim şimdi baglanmıyo hattım vodafone baglantılardan mobil geniş bant ekle deyip ayarları yaptım bluetooth la baglanıyorum xubuntuda otamatik baglantı saglanıyodu bunda olmuyor netimde yakında kapanacak biran evvel bu soruna çözüm bulamam gerek lütfen yardım edin...

krwlng

Blueman uygulamasını kurmanızı tavsiye edebilirim, blueman ile kolaylıkla çevirmeli ağ kurabilirsiniz.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

MuzziP

blueman kurulu zaten ama onlada baglanmıyor

krwlng

Blueman simgesine sağ tuşla tıklayıp eklentiler bölümüne girin oradan "Dhcp client" eklentisini etkin hale getirin, ayrıca networking ile ilgili diğer eklentileri de etkin hale getirin. Bunları zaten yaptıysanız veya bunlar da işe yaramadı ise, öncelikle bluetooth sistemine tanıttığınız cihazları silip tekrar cihaz ekleme ve güvenlik doğrulaması yapın ilk girişte cihazı ne için kullanacağınızı soran bir diyalog kutusu gelir oradan servis seçebilirsiniz.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

MuzziP

o dediğiniz eklentileride yükledim ama olmadı Modem Manager did not support the connection bu hatayı alıyorum bazen xubuntuda hiç sorunsuz çalışıyordu şimdi dial up networking baglantısı olsa bile baglanmıyor ag baglantılarından vodafone neden böyle oldu anlamadım format attım yine aynı hata benm internet kapanmadan bu hataya çözüm bulmam lazım:S

plymouth

This life is not the real thing.
It is not even in Beta.
If it was, then OpenBSD would already have a man page for it