IBS real trade .net çalıştırma

Başlatan maydin95, 06 Aralık 2009 - 14:47:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

arkadaşlar bu borsa programını xpde kullandım ubuntuda da kullanmak istiyorum aradım ama galiba linux için borsa programı yok ben bunun exesini wine ile kurdum kurulum gayet iyi geçti hata vermedi xpde her açılışta güncelleme yapıyordu galiba bunuda explorer ile yapıyordu bende ies4linuxtan ieyi kurdum ve başlattım programı uygulamalar-wine-programlar-real trade diye ilk olarak güncel sürüm kontrol ediliyor dedi - altındada ibsde bir site vardı http ile başlıyor update falan diyordu- fakat hata verdi sonra ben sonra yükle dedim ve "Errror : Co Create İnstance " diye hata verdi sonra ben "Sonra Yükle" dedim güncellemeyi kesmek istediğinize emin misiniz dedi evet dedik bir dahada bir şey gelmedi
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

maydin95

BU Wine ile çalıştırılamaz mı sadece internete bağlanmada sorun yaşıyor galiba programda bir şey yok windowsta explorer kullanıyordu internete bağlanmak için
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.