Nvidia 185 driver (Çözüldü )

Başlatan egray, 06 Kasım 2009 - 22:32:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

egray

Karmic kurdum.Normal çalıştı.Donanım sürücüleri test et dediğimde önerilen olarak yanılmıyorsam 185 olarak belirtti.onu aktif et dedim.indirdi ve kurdu. restart dedi ve ben de yaptım.bir daha açılmadı grubdan sonra startup yazısı gelip titreyip duruyor ve ileri gitmiyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 31 Aralık 1969 - 15:59:59

arkadaslar live cd den yaziyorum kilitlendim yardimci olursaniz sevinirim

heartsmagic

Kurtarma kipinde açabiliyor musun sistemi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

bijehr

Alıntı yapılan: egray - 06 Kasım 2009 - 22:32:09
Karmic kurdum.Normal çalıştı.Donanım sürücüleri test et dediğimde önerilen olarak yanılmıyorsam 185 olarak belirtti.onu aktif et dedim.indirdi ve kurdu. restart dedi ve ben de yaptım.bir daha açılmadı grubdan sonra startup yazısı gelip titreyip duruyor ve ileri gitmiyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Kasım 2009 - 23:29:55

Bir daha girdiğin zaman aktif etmeden önce Bu adresteki #3 nolu mesajdakileri yaptıktan sonra aktif etmeyi deneyebilirmisin.

egray

Alıntı yapılan: heartsmagic - 07 Kasım 2009 - 00:12:58
Kurtarma kipinde açabiliyor musun sistemi?

Kurtarma kipinde de açılmıyor sistem

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 31 Aralık 1969 - 15:59:59

Alıntı yapılan: bijehr - 07 Kasım 2009 - 00:22:53
Alıntı yapılan: egray - 06 Kasım 2009 - 22:32:09

Bir daha girdiğin zaman aktif etmeden önce Bu adresteki #3 nolu mesajdakileri yaptıktan sonra aktif etmeyi deneyebilirmisin.

Girebilirsem deneyeceğim

Sorun çözüldü.
Live cd'den ( sudo gedit /media/disk/etc/X11/xorg.conf ) komutu ile hdd nin xorg.conf dosyasına girdim.İçindeki herşeyi sildim ve restart yaptım .Şu an karmic ten yazıyorum

zeitgeist

Şu kodların çıktıları nedir?

lspci | grep -i vga

glxinfo | grep render

Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles