Toshiba a300d-17f ubuntu 9.10 takılma sorunu

Başlatan desmond1907, 06 Kasım 2009 - 03:26:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

desmond1907

klasör sayfa ve benzeri öğeleri açarken geç açılma sorunu ve takılamalar oluyor 2 işletim sistemi kullanıyorum vista ve ubuntu 9.10 karmic koala...arkadaşımda samsungnp-r560 notebook var windows 7 ve ubuntu 9.10 kullanıyor hiç bir takılma olmuyor.ATI Mobility Radeon HD3650 ekran kartımı sonradan yüklüyorum... yardımcı olursanız teşekkür ederim...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Kasım 2009 - 17:42:25

galiba kimsenin bi yardımı olmayacak hoşçakal buluntu merhaba windows:))))
buluntu:))))))

kozanibo

ubuntu dan bu kadar çabuk vazgeçerseniz onun keyfine varamazsınız ki :)

herşey yalan olsa bile en güzel aşk zor olanmış :)

sorununuzu araştırıyorum. ati kartlarında sorun olduğunu duymuştum ubuntuda. ama atinin kendi sitesinde sürücüleri var. anlamadım.

desmond1907

ati ubuntuyu desteklemiyor şu an desteklediğini öğrendiğiniz anda mail atarak haberdar ederseniz sevinirim şimdilik mecburen microsoft ama her zaman özgür yazılım.....

kuleyni

Hemen vazgeçmeyin :)
Acaba ekran kartınızı nasıl kurdunuz?Donanım sürücüleri kısmından kurduysanız eğer sürücü etkisizleştirip forumdaki ati ekran kartı kurulumu lonusunda anlatıldığı gibi kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.İşlemci,ram kullanımı ne düzeyde?

desmond1907

forumdaki ati driver kurulumunu da denedim onda da olmadı artık masaüstümde ubuntu kullncağım  driver çıktığında da kesin yükleyeceğim ubuntuyu...zaten facebook ta ubuntu tr adlı bi grup oluşturduk oradan insanlara tanıtmaya çalışıyoruz