Çeviri Banner Anketi

Başlatan decent, 16 Eylül 2011 - 20:10:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sizce çeviri için banner hangisi olmalı ?

1
1 (3.4%)
2
2 (6.9%)
3
3 (10.3%)
4
0 (0%)
5
9 (31%)
6
14 (48.3%)

Toplam Oy Verenler: 28

Oylama kapandı: 30 Eylül 2011 - 23:10:46

decent

amon-ra

erdaltaskesen

5 ve 6 da Ülke kapsamı daha geniş olduğundan bu ikisinden biri daha uygun bence. Ben 5'i daha çok sevdim.

decent

Beşinci resimdeki bayrak renkleri normale alınsa nasıl olurdu acaba ?

salih1906

ScaryMan

Evet, 5'teki o kırmızılık yerine bayrakların kendi renkleri olsa sanki daha iyi olur gibi. 5 ve 6 arasında kaldım ben de...

ubuntuki lilith

Anket için süre kısıtlaması unutulmuş; bu nedenle oylamayı son kez anımsatıp 30 Eylül'ü de anketin kapanacağı gün olarak bildirelim.

FıratikUS

"5 numara" ülke bayrakları kendi renginde olsa nasıl olurdu acaba diye ben de düşünüyorum. "2" numara da çok güzel bu arada.
"Yok boşluktan başka bir şey toz nereye konacak"

sabian

Ben de 6 numara diyenlerdenim ancak çözünürlük sorunu olmaz mı acaba? diye de düşünmüyor değilim. O sebeple 5 numara boyut küçülse dahi daha belirgin olacaktır sanırım. Yada daha evrensel işaretlerle verilmek istenilen mesaj verilebilir.

Aslında dönüşümü ifade eden dairesel iki ok çeviri anlamını verebilir. Ben beceremedim örneklemeyi ama olsa fena olmazdı gibime geliyor :)
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

aurora

Anket ne için?

Ben 3 numarayı sevdim, sanırım yayınlandığı yerde şimdikinden daha küçük olacaktır, bu durumda da 3 numara en güzeli fikrimce. :)

alquirel

Anket kapanmış sonuç 6 numara olmuş.

Neredesiniz çeviri ekibi :)

ubuntuki lilith

Buradayız ama burada değiliz de :)
6 numaradaki banneri yaygın bir şekilde kullanırsak seviniriz çeviri ekibi olarak. Empax arkadaşımıza emeği ve ilgisi için teşekkür ediyoruz.

empax

Yanlis hatirlmaiyorsam bir onceki banner yarismasinda tatmin edici bir talep olmustu, ne yazik ki bu sefer bunu goremedik. Tabi is, guc sebebiyle zaman problemi..
Sonuc hepimiz icin hayirli olsun diyelim :)

Ayrica, tesekkurler @ubuntuki lilith. :)
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

matisse

@empax güzel bir çalışmanın neticesi de güzel olmuş...emeğine sağlık.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...