PPA Deposu Eklenmiyor

Başlatan osmanakar, 12 Ocak 2022 - 00:01:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osmanakar

Medya dönüştürücüsü olan ffmpeg için internette bir GUI buldum. PPA deposunu sudo apt-add-repository ppa:lzh9102/qwinff ile eklemeye çalışırken PPA eklenemiyor: ''Bu PPA deposunun focal tabanı için desteği bulunmamaktadır'' hatasını veriyor. Ne yapabilirim? Veya ffmpeg için bir GUI önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler. :D

speakerXXL

Bu bir hata değil, eklemeye çalıştığın PPA deposunun bahsedilen taban için desteği yok, bu sebeple Linux Mint eklenmesini engelliyor. qwinff paketi zaten depoda mevcut, Yazılım Yöneticisinden aratarak depodan kurmayı dene.

osmanakar

Biraz daha araştırınca az önceki bahsettiğim GUI'nin çok uzun zamandır güncellenmediğini keşfettim. Yazılım deposunda WinFF(aynı paket olup olmadığı hakkında fikrim yok) diye bir uygulama buldum. İşimi gördü. Amacım kullandığım tuşlu telefon için videoları açabileceği ve çok kalite kaybı yaşamadan sıkıştırmaktı. Hazırda olan uygulamalar ya görüntüyü bozuyor ya sesi kısıyordu. Bozmuyorsa bile hiç açılmayabiliyordu. Yazdığınız cevap için teşekkür ederim.  :)