[Çözüldü] hypnotix'e yeni kanallar eklemek ama nasıl..

Başlatan centipede, 23 Nisan 2021 - 18:02:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

centipede

linux mint 20.1 cinnamon kullanıyorum.. hypnotix yazılımına yeni türkiye ve dünya ülkelerinin kanallarını yüklemek istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum.. yaptığım tüm araştırmalarda bulamadım.. youtubede izlediğim tanıtım videolarında çok fazla dünya ülkesi ve kanalları mevcut. türkiye kanalları bile sanırım 75 üzerinde var.. bu ülke sayısını ve türkiye kanallarını nasıl yükseltiriz konusun da yardımınızı rica ederim. teşekkürler.

serkan38

toplu kanal ekleme için
1-sağ üst köşeden ekran simgesine tıklayın ( sağlayıcılar)
2-açılan pencerede sol altta yeni bir sağlayıcı ekle
3-M3U adresi seçeneğini Yerel M3U dosyası olarak değiştirin
4-oluşturacağınız yayına isim verip m3u dosyasının yolunu gösterip tamam deyin.

tekli kanal ekleme ise yukarıdaki adımları aynen uygulayın 3. adımda M3U dosyası yerine adresi yapıştırın.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

centipede

sevgili arkadaşım.. peki m3u dosyalarını nereden bulacağız.. paylaşılmış mu3 dosyaları bir yerlerde varmıdır, önerebileceğiniz, paylaşılmış dosya paylaşmanız mümkünmüdür.. teşekkürler.

centipede

Sevgili serkan38 kardeş, önerdiğiniz linklerden ilgili dosyaları aldım. dediğiniz şekliylede yolu tanıtarak yükledim. lakin içlerinden hiç bir kanalı görüntüleyemedim. klasik yükleniyor yada çalışıyorda gördüğümüz dönen çark dönüyorda dönüyor.. ben başaramadım.. yardımlarınız için teşekkür ederim.. saygılarımla..

Hhk78

bende böyle oluyor m3u dosyasını seçmek için dizin seçme yeri yok nasıl ekleyebilrim<
https://resimyukle.io/r/EwKWJH0PLm

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Nisan 2021 - 00:27:31

çözümünü buldum :) yerel m3u dosyasını seçicekmişim :))

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Nisan 2021 - 00:35:56

Alıntı yapılan: centipede - 23 Nisan 2021 - 23:18:11
Sevgili serkan38 kardeş, önerdiğiniz linklerden ilgili dosyaları aldım. dediğiniz şekliylede yolu tanıtarak yükledim. lakin içlerinden hiç bir kanalı görüntüleyemedim. klasik yükleniyor yada çalışıyorda gördüğümüz dönen çark dönüyorda dönüyor.. ben başaramadım.. yardımlarınız için teşekkür ederim.. saygılarımla..
bunun yani dönen çarkta kalmasının sebebi daha hizmet vermediklerinden kaynaklanıyor olabilir çünkü kanalların simgeleri belirmiyor ama çalışan kanalların simgeleri beliriyor yani sorun sizde değil kanalların artık iptv  hizmet vermediğinden kaynaklanıyor olabilir

centipede

serkan 38 kardeş.. tüm yardım çabanız için teşekkür ederim..