Yeni Sunucu için Php mysql desteği

Başlatan stk-hack, 30 Kasım 2016 - 20:32:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

stk-hack

Merhaba vds sunucu satın aldım panel plesk panel işletim sistemi centos

ben birtürlü forum sistemini kurmak için destekleyen wampp mı nedir o olayı kuramadım yani sunucum şuan php mysql vs. desteklemiyo . bana bunu kurmak için yardım edebilecek bir fedakar kardeş yokmu 1 haftadır yapamadım .

80 kişilik üye gurubu bu sitenin acılması için bekliyor

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 30 Kasım 2016 - 20:54:42

Herkes basit bir kurulum olduğunu söylüyoda . bu basit kurulum için yardım edicek kimse yokmu?

krwlng

http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

stk-hack

İşte bu kurulumu bir türlü yapamadım .

if

@stk-hack,

Konu içerisinde Windows işletim sistemleri için geliştirilen WAMP uygulamasını Centos'a kurmak istediğinizi yazmışsınız. LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) olmasın?
İletinizden sunucu yönetimine dair bir tecrübenizin olmadığını anlıyorum. Size burada LAMP kurdururuz fakat kurmakla iş bitmiyor. Yapmak istediğiniz başka şeyler de olacak ve zorlanacaksınız. İleride sorunlarla karşılaşmanız muhtemel. Sorunları çözmek için biraz birikim, bolca okuma ve araştırma yapmak gerek. Şuan ki durumunuzu göz önüne alırsam, sunucu yönetimiyle uğraşmanızdan sa sizin forum kurmanızı bekleyen insanlarla başka bir yoldan iletişim kurmayı denemenizi ya da bu işi bilen birine devretmenizi öneririm. 80 kişi içinde tecrübeli birisi yok mu?