Flash 64 bit Alpha.

Başlatan hslinux, 07 Aralık 2008 - 14:36:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hslinux

Merhabalar,
Ubuntu 64 bit kurmayi düsünüyorum, daha önceki 64 bit deneyimlerinde flashdaki problemlerden dolayi 32 bite dönmüstüm.64 bit flash Alpha yi kullanan arkadaslar varsa deneyimlerini paylasirlarsa cok memnun olurum. Simdiden tesekkürler.

indirmek isteyen arkadaslar asagidaki adresten indirebilirler.

http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer10.html

hslinux

Dayanamadim 64 bit kurup denedim, youtubeda videolari tam ekran yapinca takilmalar oluyor ve islemciye fazla yükleniyor. Umarim final sürümü kisa sürede cikar.

Le0n

Bende bu flash player sorunundan çok şikyetçiyim ama nasıl kuracağımı bilmiyorum. Bilen birisi anlatabilirmi acaba?
sudo apt-get purge windows

heartsmagic

Flash player mı, flash desteği mi?
Ayrıca 64 bit için mi? Aksi takdirde flash konusu farklı bir mevzu. (en azından bu başlık için)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Le0n

Yukarıda bağlantısı verilen plugin yada player adı herneyse onu nasıl kurarım öğrenmek istiyorum.

heartsmagic

Alıntı yapılan: Le0n - 10 Aralık 2008 - 11:31:44
Yukarıda bağlantısı verilen plugin * ya da player adı herneyse onu nasıl kurarım öğrenmek istiyorum.

Dosyayı indirip içinden çıkan libflashplayer.so dosyasını /usr/lib/flashplugin-nonfree/ altına koyman lazım. Eğer eski bir flash eklentisi varsa önce onu kaldır, daha sonra bunu koy.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Felâsife

Sorun yaşadığınız site linklerini ekleyebilir misiniz?
Tarayıcım da Opera, kullandığım kadarıyla da 64-bit'te herhangi bir flash sorunu yok :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Le0n

Sorun yaşadığım site www.oyunus.com burada wordabula adında bir oyun var, onu oynarken ilk oyunda normal 2. sefer oyuna girmek istediğimde ekran boş bi şekilde kalıyor (bunu her yaptığında ceza puanı alıyorum). Bu olay olduktan sonra başka bir flash içeren siteye gireresem aynen flashların bulunduğu yerler boş kalıyor.

Felâsife

Oyuna bakamadım zira üyelik istiyormuş, üyelik istemeyeni yok muydu?
Bir de tarayıcınız hangisi?

Opera olduğunu varsayarsak, site tercihleri>ağ ayarından tarayıcı tanımlamasını  FF veya İE olarakta seçebilirsiniz.

Le0n

Firefox kullanıyorum. Yukarıda alnattığım olay olduğu zaman bilgisayarın fan sesida bayağı yükseliyor.

Felâsife

Alıntı yapılan: Le0n - 11 Aralık 2008 - 16:14:07
Firefox kullanıyorum. Yukarıda alnattığım olay olduğu zaman bilgisayarın fan sesida bayağı yükseliyor.
Firefox ta olay nasıldır, neden öyle yapıyor pek bilemiyorum ama isterseniz Opera'yı da kurup deneyebilirsiniz.
Buradan Opera 9.62 for Linux x86 64 stabil sürümünü indirip deneyebilirsiniz.
Eğer bir sorun olursa yukarıda bahsettiğim FF veya İE görünüm moduna da alabilirsiniz. :)