Hangi siteleri kimleri takip ediyor sunuz?

Başlatan TheSpace, 15 Eylül 2016 - 17:41:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TheSpace

Sadece linux üzerine değil bilişim üzerine kimleri, hangi siteleri takip ediyor sunuz ? Birçok takip edilmesi gereken yerli veya yabancı kişi,siteler var ama bir kısmından haberdar oluyoruz.  Acaba sizin takip ettikleriniz neler ? (Aradım ama belki ben bulamadım böyle bir konu varsa forumda linki paylaşırsanız sevinirim.)

ubuntuM

Teknoseyir'i takip etmekteyim. Yeni yayınlanan videolardan ilgimi çekenler olduğunda izliyorum; buna bağlı olarak Haftalık Gündem Değerlendirmesi'ni hiç aksatmadan dinliyorum. Ayrıca Teknopat'a pek girmesem de Kafa Ayarı'nın 26'ncını izledim dün, geri kalanlarınıysa fırsat buldukça izlemeye devam edeceğim. Programı devam ettirselerdi iyi olurdu.

furyzer0

Teknoseyir favorimdir. Technopat'ı da severdim ama Sitenin yöneticilerinden birinin bir forum üyesinin kazıklanması ile alakalı açtığı bir konuda dalga geçtikten sonra bir de hakaret etmesinden sonra takip etmeyi bıraktım. Maxicep ve Donanımhaber'e de girerim.

cetinodinson

Omgubuntu, xiaomi eu, elder scrolls türk ve donanım haber. uzun sure ınternetim yoktu, konu takip. sitelere bakarım

Minty

En temiz ve güzel muhabbetli olanı benim için Teknoseyir. İnceleme ve haftalık sohbetlerini işime yaramasa bile dinliyorum. Ayrı bir muhabbetleri var, çekiyor insanı içine. Onun dışında shiftdelete.net üzerinden veya youtube hesabından onları da takip ediyorum. Bu ikisi bana zaten özgün ve güzel içerikler sunuyor ve yetiyor.
~~~~~   Bazı insanlar o kadar fakir ki tek sahip oldukları şey para...   ~~~~~