[Çözüldü] Fedora Sstemi Konsol Modunda (grafik olmadan) Başlatamıyorum

Başlatan harun252525, 12 Eylül 2016 - 04:56:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

harun252525

merhaba arkadaişar dosya yöneicim ile "/" yani root dizini  ve erişim haklarına bakıyordum orada diğerleri diye bir grup vardı bende ona erişemesin yazdım ve şimdi sistem grafik modunda başlarken donuyor açılmıyor bende tekrar hiçkimse erişemesin seçeneğini düzeltmek yani eski halinde sadece görüntülesin seçeneğine getirmek için consol modunda başlatmak istedim bunu ubuntuda low system graphic mode diye bir seçenek vardı o seçenekten yapıyordum ama fedora boot menüsünde böyle bir seçenek yok çok tuhaf bir boot menüsü var gerçektende  consol modunda başlatma seçeneği olmaması çıldırttı beni şimdi ben nasıl sistemi consol moduna başlatacağım yani hiçi grafik olmıyacak. konsol ekranı olacak. yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

matrax_41

harun252525

Çok denedim olmuyor hepsini denedim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Eylül 2016 - 09:51:12

arkadaslar lutfen yardimci olabilirmiyiz

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Eylül 2016 - 16:42:00

sorunu fedora cd den başlatarak çözdüm. linuxun yüklü olduğu diski bağladım sonrada terminalden chroot /linux_disk_yolu yazarak konsol modunda başlatmış gibi oldum
Kod Yazmak Bir Şiirdir.