Ubuntu 'da usb belleğe windows kalıbını nasıl yazdırabilirim?

Başlatan alict006, 15 Şubat 2016 - 22:15:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

@sayz, rica ediyorum şu "üst perdeden" yorumlama olayından vazgeç. Geçersiz tartışmalara sebebiyet veriyor bu tarz ve meseleler kişiselleşiyor. Ben de tartışmaya açık bir insanım ve forumda gördüğüm yanlışlara kendi adıma itiraz ediyorum, fakat insanlara "beceriksizlik" ifadesini dikine dikine söylersen hem gereksiz tartışırsınız aranızda hem de mesele kişiselleşir. Üzerine bir de bize iş çıkar. Söylediklerinde haksızsın demiyorum ama söyleyiş şekli bizi apayrı yerlere götürüyor.

Windows ISO'su hiç yazdırmadım Linux tarafında ancak dd ile Linux konusunda şu güne kadar yaşadığım sorun yoktur. %30 başarılı demek çok garibime gitti benim de.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

seron

Bu konu windowsla uğraştığım için beni de ilgilendiriyor. O nedenle yapılan yorumlara bakınca "nedir bu winusb?" deyip araştırdım:
http://askubuntu.com/questions/289559/how-can-i-create-a-windows-bootable-usb-stick-using-ubuntu
Denemedim ama daha önce yaptığım "linux'da yapılamaz" ifademi geri alıyorum. Sistemime kurdum ve sorunsuz çalışıyor görünüyor. Bu akşam W10 kurmayı deneyip, gerekirse nasıl anlatımı yapacağım. Bu tür sorular da bir çözüme kavuşmuş olur.