Şifre kaldırma ?

Başlatan kakikoml, 15 Ağustos 2015 - 01:17:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kakikoml

Hani en başta açarken MOR bi erkan geliyor alta da şfireyi girin diyor ya onu nasıl kaldırabilirim ?

turkerataturk

ayarlar-kullanıcı hesapları- oto giriş açık yap.
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

kakikoml

Yok o değil :) ondan önce bi tane daha soruyor onu nasıl kaldırabilirim ACİL lütfen ??

turkerataturk

sanırım  Bios şifresi,, bios ayarlarından kaldırman gerekli.
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

kakikoml

Ama açılırken UBUNTU yazıyor yani bunu kurduktan sonra oldu hatta kurulumda yazdım bu şifreyi biosla alakası yok lütfen kaldırmam lazım

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 15 Ağustos 2015 - 02:32:50

Bİri cevap yazsa ne olur

neynefes

Önce başlıklarınızda sizden rica edilen şeylere dikkat edin sonrasında cevap verir elbet bilen kişi. Acil yazmanız * bir şey ifade etmiyor. Ayrıca soru sormadan önce arama yapın. Forumda aynı başlıktan var mı?. Öncelikle onları deneyin..

Floki

İlaveten de şu sorunlarınızı açık bir şekilde , karşıdakinin de anlayacağı bir şekilde ifade edin. Bazen Almanya'dan gelen Türkçe bilmeyen biri gibi konu açıp ileti yazıyorsunuz.
Ondan önceki , ondan sonraki şifre gibi bir açıklama bir işe yaramaz. Ya ekranda görünenlerden bahsedin yada bir ekran görüntüsü koyun anlayalım.

kakikoml

SS atmayı denedim ama Ubuntu yükledikten sonra hem ses hemde bluetooth çalışmıyor o yüzden int den az benzerini yüklüyorum;

Aynen bu ekran var (rengi değişik tek) altında da kutucuk var şifreyi girmemi istiyor hep yoksa açılmıyor bilgisayar

[eklenti yönetici tarafından silindi]

fsutil

kakikoml

Peki Teşekkürler yeni kurulum yapim o zaman :D Kilitlenebilir.