[Çözüldü] OpenOffice

Başlatan zgunduz, 01 Ocak 2011 - 21:57:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zgunduz

Arkadaşlar openoffice kurucam, kurulumda java da geliyo seçeneklerde sanırım, ama ben daha önceden java yüklemişdim, şimdi buradan seçeneklerden devre dışımı bırakmalıyım bunu eğer yüklerse iki tane java * olacak ? Yada illa yüklemesi gerekicek mi o kendi içinde ki java yı da ?
Şimdiden teşekkürler :)

heartsmagic

Kuracağı paketin tam ismi nedir?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eribol

Depodan kurulunca sadece ihtiyaç duyduklarını kuracaktır zaten. Sitesinden indirmeye gerek var mı?

zgunduz

Alıntı yapılan: heartsmagic - 01 Ocak 2011 - 22:03:19
Kuracağı paketin tam ismi nedir?
Java Runtime Environment ( Java 6 Update 20 ) Tam olarak bu kurulucaklar arasında bu da var, ama bende zaten java var 6 update 23 kurulu yeni kurdum onuda bunu kurarken o dikkatimi çekti daha önceden kurdumda iki tane java olmuşdu ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Ocak 2011 - 22:28:11

Arkadaşlar bi cevap bekliyorum bi bilginiz var mı ?

heartsmagic

JRE'nin son sürümünü elle mi kurdun?
Kurman sorun olmaz, en kötü ufak bir ayarlama yaparsın.

Not: Ayrıca başlığı güncellemek için lütfen makul bir süre bekleyelim. 25 dakika içinde cevap beklemen cidden makul değil.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

zgunduz

Herkese teşekkürler sorunu hallettim sizlerlede paylaşayım. Eğer bilgisayarınızda java kuruluysa elle kurduysanız yani, onu yüklemenize gerek yok openoffice javaya ihtiyac duyuyor ve seçenekler kısmındaki java sekmesine geldiğiniz zaman kendiliğinden bilgisayarda java yüklü olup olmadığına bakıyor elle kurmuş olduğunuzu buluyor, yani ikinci bi javaya gerek yok.