Windows Phone 8 den nasıl veri kurtarabilirim.

Başlatan erkan.unluturk, 17 Nisan 2015 - 20:42:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erkan.unluturk

windows phone cihazı pcye taktıgımda müzik aygıtı olarak okuyor yokmu bunun ubuntuda bir hilesi disklerde gösterelim.

neynefes

Hile? Normal de bağladığınız zman dosyalarınızı görürsünüz. Müzik aygıtı değil medya cihazı olarak bağlanıyor. Sizin istediğiniz nedir?

erkan.unluturk

diskler bölümünde telefon hafızasını göstermek, photerec ile veri kurtaracağım.

Reverser

disk mod özelliği varsa deneyin işe yarayabilir.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

neynefes

Ben lumia 520 kullanıyorum. Disk olarak bağlama seçeneği görmedim ben. Bizim tarafta ne kadar halledilebilir bu konu bilmiyorum. En iyisi microsoft destekten yardım almak.

Scipio

Bende de Lumia 520 var. LinuxMint kullanıyorum görmüyor telefonu.

plazma

Görse bile o dediğiniz şekilde telefon hafızasından veri kurtulmaz

Scipio

erkan.unluturk

Alıntı yapılan: neynefes - 18 Nisan 2015 - 01:32:08
Ben lumia 520 kullanıyorum. Disk olarak bağlama seçeneği görmedim ben. Bizim tarafta ne kadar halledilebilir bu konu bilmiyorum. En iyisi microsoft destekten yardım almak.

yüzkerede alsam cevap aynı, oradan oraya linkler dolusu sayfalar, cevap yok yani. onlara kızdığımdan window kullanmıyorum en son outlook ile ilgili destek alayım demiştim küfüzbaz oldum :) windows phone da kullanmıcaz demkki.

ata

ben destekten yardımla ufak tefek veri kurtarmıştım ama bana bir program yuklettilerdi şimdi anımsayamadığım. fakat fazla birşey alamıyorsun yinede iletişime geç belki sen istediğini kurtarabilirsin .
Cahil tutarlıdır kendi içinde, kötü olan yarı cahillerdir.

neynefes

Win tarafında çokta yardımcı olunamaz. Yönlendirmekten başka pek birşey söyleyemiyorum.

erkan.unluturk

Alıntı yapılan: ata - 18 Nisan 2015 - 16:44:38
ben destekten yardımla ufak tefek veri kurtarmıştım ama bana bir program yuklettilerdi şimdi anımsayamadığım. fakat fazla * bir şey alamıyorsun yinede iletişime geç belki sen istediğini kurtarabilirsin .

buluta kaydedilenleri almışşındır onedrive olması lazım programın adı, bu konuda iletişime geçtim de dediğim gibi oradan oraya yönlendirmeler yapıyorlar hep.

ata

hayır dediğiniz gibi değildi .yanılıyor olmakla beraber hatırladığım program kurulurken cıhazı pcye bağlamıştı yanı samsunglardakı kıes gibi yanlış hatırlıyor olabilirim.

erkan.unluturk

Alıntı yapılan: ata - 18 Nisan 2015 - 19:06:38
hayır dediğiniz gibi değildi .yanılıyor olmakla beraber hatırladığım program kurulurken cıhazı pcye bağlamıştı yanı samsunglardakı kıes gibi yanlış hatırlıyor olabilirim.

cihazınız nokia ise bu doğrudur. kies gibi projramları mevcut, fkat benim cihazım htc hiç bir program kabul etmiyor.

ata

htc ise onun hd 2  ni kullandım eski bir masa üstü sync idi yada ona benzer onu kurmalısın
buyrun  http://www.gezginler.net/indir/htc-sync.html bu iki versiyon bırı androııd bırde wındows phone için araştır  çok iyi hatırlıyorum çünki . wındows 6.2 olan hd 2 ye androıd yuklemıştim 

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Nisan 2015 - 20:04:54

http://www.htc.com/us/support/software/htc-sync-manager.aspx ayrıca burdan tel modeline göre olanı indir

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Nisan 2015 - 22:57:35

konu çözüldüyse https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=31789.0