matrıks data kurulumu

Başlatan aleks16, 21 Aralık 2015 - 22:49:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aleks16

selam arkadaslar wine kullanarak matrıks denılen anlık bır borsa programı kurdum , tanımsız programı cıddı bı problemle karşılastı kapatılacak ve matrıks fıle dırector component 'grid32.ocx or one of ıts dependencies not corerctly regıstered:a fıleis missing invalıd uyarılarının aldıgım ıkı pencere ıle karsılasıyorum . programın içi değişiklikleri kayıt edemıyorum her yenı acılısda tekrar duzenlemk zorunda kalıyorum ve

Reverser

"..ve.." ? :)
iyi sonuç alacağını pek sanmıyorum.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

-DıLgEş-

@Reverser'e katılıyorum.. Wine; tüm Windows uygulamalarını açamaz ve hatta açsa bile doğru düzgün çalışamaz. Geçenlerde son sürüm Wine ile Rufus açmaya kalkıştım; Sonuç:

Alıntı Yap
Flash bellekleri görmüyor, kalıb seçemiyoruz..

İşte bu nedenle Wine'ye pek fazla güvenmemek lazım..
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

aleks16

memberstr

Bende borsacıyım linux için yazılmış borsa prg hiç görmedim

aleks16

mac ıcın bıle yok wine ile kullanmak zorunda kalıyorum javayla çalsıanlarda sorun olmuyor hlgyo istanbul fınans merkezı projesı ınsaat ızınlerı alındı fakat inşaata henuz baslanmadı 2018 baslarında fıyatlara gırer denır bu proje sırketın pıyasa degerını 2.3 katlar bende var ama yenı bı kagıt bellıkı bekletcek halkbank alımları kendı bılancosunu duzletmek  ıcın ve ılk geldgınde bu haber hareket yaratt sırkette ama cok kısa soluklu oldu bekletecek cok bellı ekgyo nad ına gore ok ucuz tarıhındekı en dusuk nad bu sevıylerde

memberstr

Alıntı yapılan: aleks16 - 22 Aralık 2015 - 19:19:09
mac ıcın bıle yok wine ile kullanmak zorunda kalıyorum javayla çalsıanlarda sorun olmuyor hlgyo istanbul fınans merkezı projesı ınsaat ızınlerı alındı fakat inşaata henuz baslanmadı 2018 baslarında fıyatlara gırer denır bu proje sırketın pıyasa degerını 2.3 katlar bende var ama yenı bı kagıt bellıkı bekletcek halkbank alımları kendı bılancosunu duzletmek  ıcın ve ılk geldgınde bu haber hareket yaratt sırkette ama cok kısa soluklu oldu bekletecek cok bellı ekgyo nad ına gore ok ucuz tarıhındekı en dusuk nad bu sevıylerde

http://www.sekeryatirim.com/ ücretsiz teknik analiz prg veriyor

heartsmagic

@aleks16, borsa/yatırım forumu olmadığımızı biliyorsun değil mi? :) Son iletin için söylüyorum bunu, konu Linux genelinde devam edecekse etsin fakat aynı yorumlardan görmeyelim lütfen sonrasında.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.