[Çözüldü] Offline program kurma?

Başlatan elextra, 16 Aralık 2014 - 18:47:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

elextra

İnternet bağlantısı olmayan bir bilgisayara dışarıdan program getirip kurabilirmiyim? Kaynak site var mı?
There is only darkness for you,
and only death for your people.

neynefes

Kurabilirsiniz yanlız uygulamanın bütün bağımlılıklarını da bulundurmanız gerek.

elextra

Müzik ve video için hangi paketleri indirmem gerekli.

mozhan

ubuntu-restricted-extras olması gerekiyor
Yanlız anladığım kadarıyla sen kurulumu internetsiz yaptığın için bu kodekler yok ve büyük ihtimal başka eksikler de vardır.
Bana kalırsa sen internet bulduğunda Google a direk ubuntu kurulduktan sonra yaz bir sürü sayfa cıkar zaten onlardan biraz incele başka eksikler de olabilir. mesela flash mesela compiz i yuklemek isteyeceksin falan filan.Bunları tek seferde tüm eksikliklerini bitir diye söylüyorum.Sürekli bir eksiklik görüp gidip onu bulup sonra yenisini farkedip arama diye.
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

meda

Yerinde olsam Mint kullanırdım. Video çözücüler falan hazır gelir. Ekran kartı sürücüsünü üretici sitesinden bulmanız gerek.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

elextra

teşekkurler arkadaşlar önerilerinize uyacağım