Ubuntu'yu Kaldırıp Tekrar Kurmak

Başlatan geor roer, 31 Ağustos 2014 - 23:47:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

geor roer

Merhaba.

Daha bugün Ubuntu kurdum ve çok yavaş. Sürekli donuyor. 64 bitlik versiyonu yükledim. Bunu silip 32 bitlik versiyonu yüklemek istiyorum. Bilgisayarım eski. Ekran kartı yüklemeyi denedim fakat uçbirimde zaten tüm güncellemelerin yüklü ve güncel olduğunu söyledi. Şimdi, Ubuntu yerine tekrar Ubuntu kurarken, Windows yerine Ubuntu kuruyormuş gibi mi hareket edeceğim?

meda

Daha önce nasıl kurdunuz bilmiyorum ama Ubuntu kurulu alan '' / '' şeklinde işaretleyip silme veya formatlama kutusunu seçiyorsunuz. Yani anlayacağınız HDD bölümlendirme şeklini değiştirmeden var olan bölüm yüklü Ubuntu bölümne tekrar kurulum yapacaksınız tek fornatlansın mı kutucuğu işaretli / - kök dizin olarak seçip devam diyorsunuz
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

geor roer

Yıllar önce bir arkadaşım kurulumu yaptı. Ben daha çok yeniyim ve söylediklerinizden hiçbir şey anlamadım. Sizi biraz uğraştıracağım.

Yani iki yıl evvel de kullanıyordum ve o çok hızlı ve temizdi. Sonra Win7 yükledim. Bugün yine değiştirdim. Fakat çok yavaş.

heartsmagic

Bu üçüncü başlık sayılır. @geor roer, söylediğimiz üzere lütfen tek başlıktan devam edelim.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.