Ubuntu açılmıyor

Başlatan timfox, 04 Mayıs 2014 - 12:37:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

timfox

arkadaşlar iyi hafta sonu dilerim gece 1'de bu konumda bıraktım bilgisayarımı şu anda halen böyleydi windowsa geçiş yaptım bu konumda ekran görüntüsü alamıyacağım için telefonumla çektim
Orada beklemeye devam edin yazıyor 12 saat bekledi bilgisayar ancak açılmamış nedir sorun

[eklenti yönetici tarafından silindi]

if

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php?title=Ubuntu%27da_sistem_kurtarma

fsck denersiniz önce. Olmazsa dpkg kullanabilirsiniz. O da olmazsa "network" seçeneği ardından "root" seçeneğini deneyin.

timfox

ubuntu için gelişmiş seçeneklere geldiğim zaman 2.resimdeki gibi seçenekler değil yine burası geliyo karşıma

if

Kurtarma kipi yazanı seçeceksiniz.

timfox

arkadaşlar bu nedir bi türlü çözemedim sorunu ubuntum açılmıyor bu şekilde kalıyor

[eklenti yönetici tarafından silindi]

bytan

Burayı görmeden diğer tarafta yazmıştım.

Dediğimiz gibi tek konu için tek başlık, tek başlıkta tek konu konuşursak böyle karışıklıklar olmayacak.

Fstab dosyanın içeriğini buraya aktarırsan diğer başlığından bağımsız olarak olması gerektiği gibi ayrı bir yerde konuyu irdeleyebiliriz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

if

@timfox, bir süre foruma ileti gönderemeyeceksin. Aynı sorun için birden fazla konu açmamanı istemiştim senden fakat anlamamış görünüyorsun.