İSO dosyalarını mount yapamıyorum-wrong fs type hatası

Başlatan reprezalio, 14 Nisan 2014 - 00:33:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

reprezalio

öncelikle herkese kolay gelsin arkadaşlar, benim sorunum bugün ortaya çıkan mount problemim. bundan önce çok mount yaptım ama bugün böyle bir hata vermeye başladı:

http://i.hizliresim.com/YPj15E.png

bu sorunu nasıl çözebilirim? soldaki iso'yu mount etmeye çalışıyorum fakat bir türlü beceremedim hep bu çıkıyor

sem

KONU DIŞI: Bu hatanın Türkçe çevirisini doğruluğunu çeviri tayfasından teyit almak gerekebilir.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

siberoloji

sudo apt-get install furiusisomount
Bu programı yükleyip bir de bununla deneyebilirsiniz.
Çözüm olmaz ise .iso dosyanızda bir hata olmuş olabilir.

reprezalio

Kusura bakmayin gec cevap verdim intrrnetim degisiyotda. Suan evde degilim, verdiginiz kodu deneyrcegim gidince, dosyadan degil 2 farkli dosya kullandim ayni hata

plazma

Bende farklı birşey soaracağım iso dosyaları ntfs tabanlı sabit diskin kısmında mı ubuntu tabanlı mı ? 12.04 te iken ntfs kısmında olan iso dosyalarında ben hata almıştım bayağı neyle alakalı olduğunu çözemedim.

reprezalio

programı indirdim, fakat mount ettikten sonra başlangıçta yeni dosya açıyor içi boş..

if

Farklı bir kalıp deneyin. "mount" yerine bağlamak kullanın lütfen.

fpekarli

.mds / .mdf mount etme esnasında ben de aynı hatayı alıyorum.
Just chill.

plazma