Ubuntu upload download takibi

Başlatan natgho, 21 Haziran 2014 - 14:08:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

natgho

Merhaba arkadaşlar;
Şöyle bir programa ihtiyacım var, kullandığım kablolu kablosuz bağlantılardan ne kadar internet kullanımında bulunduğumun bilgisini tutması gerek.
Bildiğini böyle bir program mevcut mu?
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

heartsmagic

@natgho, önce bir forumda arama yaparsan sevinirim. Zira emin ol sana öneri yapmak için önce ben forumda arama yapacağım. Daha önce yapılan isteklerden biri bu zaten, hatta birden fazla başlık bulabilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

natgho

heartsmagic arama yaptım zaten :) bir konuda betik yazmıştı sanırım if, ben onunki gibi değil daha spesifik istediğim için başlık açtım.
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

heartsmagic

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=43142.msg504344#msg504344

Kablolu, kablosuz bağlantı derken arayüz ayrımı mı istiyorsun bilmiyorum. Sıralanan uygulamalara bir bakabilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.