[Çözüldü] Google Chrome Sign In Beyaz Sayfa

Başlatan yiitinki, 27 Mayıs 2014 - 15:13:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yiitinki

Ubuntu 14.04 sürümü üzerine chromium u kurdum.Google hesabım ile giriş yapıp yer imlerim,uygulamalarım gibi spesifik verileri çekmek istiyordum fakat üye girişinden sonra beyaz sayfa da takılı kalıyor.Chrome Ubuntu versiyonunda da aynı hayatı aldım.İngilizce dilde çalıştırma,java ve flash kurulumu gibi çözümleri denesem de fayda etmedi.Yarımcı olabilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

heartsmagic

LC_ALL=C google-chrome

ile açıp, giriş yapmayı deneyip, beyaz sayfa geldiğinde uçbirimdeki çıktıyı aktrarır mısın?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

yiitinki

Konuyu açtıktan sonra çözüm arayışlarıma devam ederken chromium u tekrar yüklemiştim.Bahsettiğiniz şekilde chromium u çalıştırdım ve bu sefer üye girişini yapabildim.Çok teşekkür ederim.Bu ön ekin anlamı ve sorunun olası nedenleri nedir acaba?

heartsmagic

Sorun bazı uygulamaların Türkçe yerelde sıkıntı yapması, hatta bazen İngilizce haricinde farklı dillerde sorun yapmaları. LC_ALL=C ile yereli varsayılana çekiyoruz, böylece Türkçe'ye uğramadan açılıyor uygulama. Bazen bu üst tarafa yansır, yani seçkeler falan İngilizce olur, bazen de alt yapıda olur ki sanırım Chrome'da seçkeler yine Türkçe oluyordu.

Etiket için teşekkürler.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.