[Çözüldü] ubuntu 14.04 yeni başlatıcı

Başlatan surhay, 24 Mayıs 2014 - 15:12:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

surhay

merhaba
ubuntu 14.04 lts yükledim yeni bir tane daha başlatıcıya ihitiyacım var forumda aradım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
bu devirde en güçlü olan en bilgili olandır.....
                                                                                              surhay pasha

if

surhay

sol taraftaki simgelerin oldugu yer degil mi
                                                                                              surhay pasha

if

Tamam. Glx-dock[1] gibi bir şey mi aradığınız?

[1] http://glx-dock.org/

surhay

aynen

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Mayıs 2014 - 15:26:57

nasıl yükleyecez acemiyim daha
                                                                                              surhay pasha

surhay

surhay pasha

Caine

Ubuntu yazılım merkezine docky yaz, kur butonuna basıp kur. Sonra da başlat.

Atamertes

ubuntu yazılım merkezine gir  aramaya dock  yaz hepsi geliyor beğendiğinin yanındaki yükle butonuna tıkla unity paneline yerleşir sonra oradan tıklayıp başlatabilirsin

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Mayıs 2014 - 15:53:13

@Caine  benden daha hızlı davrandı =)

surhay

ok oldu tesekkur ederim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Mayıs 2014 - 16:13:07

ne kadar hızlısınız maşallah:)
                                                                                              surhay pasha