National Geographic fotoğraf okulu CD kurulumu

Başlatan hakantigin, 12 Mayıs 2014 - 12:26:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakantigin

Arkadaşlar merhaba. national geographic fotoğraf okulu  cdlerini ubuntu yüklü bir bilgisayarda kullanabilir miyim ?  Bunun için ne kurmam gerekiyor ?

heartsmagic

İçerik neyle hazırlanmış? Bunu bilmeden yorum yapmak güç. Denedin mi örneğin, ne sıkıntı oldu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

hakantigin

Klasik setup exe dosyası var. Forumda wine ile windows programlarını yükleyebileceğimi okudum. Ama wine kurulum menülerinde listelerde bu program yok. Cd sanıyorum interaktif bir cd içinde videolar ve fotğraflar var galiba.

heartsmagic

Wine menüsünde yok derken?
.exe üzerine gelip açmayı denersen Wine açılıyor olması lazım. Tabi kurulum başarılı olur mu olmaz mı bunu bilemiyorum. Denemeni bu nedenle söylemiştim.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

hakantigin

Kurulur gibi oluyor. Ama programı çalıştırmak için start düğmesine basınca hiç bir şey olmuyor...

kodadiirem

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

hakantigin

kodadiirem

İnternette paylaşılan cd'lerin kırılmış yazılım barındırdığını ve bu şekilde çalıştığını öğrendim. "Crack" diye tabir edilen yöntemleri yazılım ve sahiplerinin hakları açısından uygun bulmuyorum, özgür yazılım camiasına da aykırı olduğu kanaatindeyim.

Programın çalışmama durumu kuvvetle muhtemel yukarıda bahsettiğim yöntemle alakalıdır.
Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.