[Çözüldü] Tor browser kaldırma

Başlatan Anizm, 01 Mayıs 2014 - 17:10:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anizm

Arkadaşlar Tor browser indirdim kendi sitesinden wine ile kurdu masaüstüne klasörü geldi ama wine'nin uninstall bölümünde ve wine klasöründe felan tor uygulaması yok.

Kaldıracağım ama klasör sadece masaüstünde var onu silmeme rağmen tor'la gelen donma hala devam ediyor :/

if

Wine ile niye kuruluyormuş? İndirdiğiniz dosya içerisinde çalıştırabilir bir betik vardır, ona tıklayınca Firefox üzerinden bağlanır. Onu silince de silinmiş olur.

Anizm

İndirdiğim vakit tor browser.exe vardı çalıştırdığım da wine ile kurdu  ::)

Betik silinmişmidir, anlamanın yolu var mı acaba?

Firefox cidden yavaşlamaya başladı tor browser silmeme rağmen,muhtemelen yanlış sildim

if

Linux için sürümü varken neden Windows için sunulanı indirdiniz?
wine uninstaller komutu ardından sunulan seçeneklerden kaldırabilirsiniz.

heartsmagic

Kaldı ki indirdiğin şey Tor Tarayıcı'nın kendisiyse Firefox'a bir şey eklemez. Hele hele indirilen şey Wine ile kurulan bir şeyse normal Firefox'u hiç etkilemez. Etkileyecek bir yöntem varsa öğrenmiş oluruz böylece. Sen tam olarak nereden ne kurdun?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eronis

tor'u normal bir şekilde yüklemek için; Terminali aç;

Alıntı Yapsudo apt-get install tor

yada dağıtımın ubuntu değilse

sudo yum install tor

pisi linux ise

sudo pisi install tor

öyle internetten indirmeyle uğraşma. Yazılım merkezini ve Terminali kurcala biraz. 1-2 ay içinde hatırı sayılır ilerleme kaydedersin.
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

Anizm

tor browser sitesinden indirip kurmuştum,wine uninstall'de görükmüyor ama firefox'u kapatıp açtığımda yavaşlağı gitti,muhtemelen yanlış indirdim  ;D

İlgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederim :)

siberoloji

http://ubuntum.blogspot.com.tr/2014/04/ubuntu-isletim-sisteminize-ppa-ile-tor.html
Bu bağlantıdan da paket deposu ile kuruluma bakabilirsiniz.

meda

Anizm alakasız gibi olabilir.Neden Tor Browser ?
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

if

Çözüldü etiketi alayım o zaman: cozuldukonusu

Anizm

Alıntı yapılan: shadow. - 02 Mayıs 2014 - 20:03:27
Anizm alakasız gibi olabilir.Neden Tor Browser ?

Nette daha rahat gezebilmek için,gizlenmek felan işte o tür sebebler