esed linux antivirüs programı yükleme

Başlatan pergamon, 17 Nisan 2014 - 12:23:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pergamon

esed-nod32 linux antivürüs programını bilgisayarıma kuramıyorum çeşitli yöntemleri denedim yazılım merkezi,spynic, uç birim fakat başarılı olamadım bana yardıncı olursanız memnun olurum teşekkürler

meda

http://download.eset.com/manuals/eset_eav_lin_4_userguide_enu.pdf
Yukarıdaki bağlantıda nsıl yükleneceği belirtilmiş.Ayrıca neden Antivirüs yüklüyorsun ?
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

pergamon

verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim neden antivirüs yüklediğime gelince windowstan kalma alışkanlık ,birazda fazla titiz olduğum için.

meda

Bence virüs konusunda müsterih olun.4 yıldır GNU/Linux dağıtımlarından herhangi birisinde virüs bulaştığını görmedim.Zaman zaman asılsız virüs haberleri çıkar ama aldırış etmeye gerek duymuyorum.Bence antivirüs yazılımı ile sistemi boşa yormayın.Vazgeçin Windows alışkanlığı olan virüs kovalamacadan. ;D
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

pergamon

zaten kurmayı beceremedim yönergeyi izledim prolayı doğru girdiğim halde hata veriyor

[eklenti yönetici tarafından silindi]

kodadiirem

Belirttiğiniz resimde yetkilendirme hatası olduğu yazıyor, bilginize.

Not: Kişisel fikrim Linux dağıtımlarında antivirüs uygulamasına gerek olmadığıdır.  :)
Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.