Facebook Videolu Gorusme

Başlatan bilgisayar uzmanı, 12 Haziran 2012 - 15:02:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilgisayar uzmanı

Merhaba,
Konuyu yanlış yere açtıysam önce özür dilerim. Bir sorum olacak. Ubuntu'da facebook "video calling" görüntülü konuşma programı exe uzantili. Wine ile çalışır mı? Facebook video programı çalışır mı?

Teşekkürler

Düzenleme Notu: Lütfen yazım kurallarına uyunuz.
Windowsten ubuntuya gectim fark dağlar kadar ubuntu windowsa fark atar

if

@bilgisayar uzmanı, bu uygulama indirilip kurulan bir şey mi yoksa tarayıcı üzerinde mi çalışıyor?

tosun

Alıntı yapılan: if - 12 Haziran 2012 - 15:15:09
@bilgisayar uzmanı, bu uygulama indiriip kurulan bir şey mi yoksa taryıcı üzerinde mi çalışıyor?

bu uygulamayı kullanabilmeniz için bilgisayarınıza küçük bir program kuruyorsunuz.bu demek oluyor ki linuxta çalışmıyor.
"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

DoGuKaN

Facebook videolu görüşme özelliği GNU/Linux dağıtımlarını desteklememektedir. Gtalk veya benzeri alternatifleri deneyebilirsiniz.

wcwmcl

hala mı desteklenmiyor acaba :D konuyu hortlatalımda çözülsün bi çok kişi kullanamıyo sanırım :D
En iyi silah bilgidir.

empax

Alıntı yapılan: wcwmclhala mı desteklenmiyor acaba konuyu hortlatalımda çözülsün bi çok kişi kullanamıyo sanırım
https://www.facebook.com/help/211644178877843
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

alikemal0162

bwn wine denedim programlar ve skype çalısıyo fakat skypenin gpu sürücülerinin winede çalısmamasından dolayı görüntü gidip gelmiyor malesef

D@bbe

Alıntı yapılan: bilgisayar uzmanı - 12 Haziran 2012 - 15:02:11
Merhaba,
Konuyu yanlış yere açtıysam önce özür dilerim. Bir sorum olacak. Ubuntu'da facebook "video calling" görüntülü konuşma programı exe uzantili. Wine ile çalışır mı? Facebook video programı çalışır mı?

Teşekkürler

Düzenleme Notu: Lütfen yazım kurallarına uyunuz.

gmailde eklenti kur diyor... sana seçtiriyor onu kurunca tamam... görüntülü görüşme çalışıyor... 64B LinuXMint, Pardus Debian 64B ile kullandım sadece izledim bende kamera yok...  ;D

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙