Hotspot Shield Tarzı Program?

Başlatan pars bilisim, 23 Mart 2014 - 10:32:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pars bilisim

Malum ülkemizde yasak gerçeği yine ayyuka çıkmış bulunmakta parasını ödediğim internette hangi siteye girebileceğimi devlet karar veriyor.Windows'ta bu program işimi görüyordu ancak altarnatifini bulamadım daha doğrusu bu denli pratik uygulama bulamadım.
NOT: ZENMATE gibi eklentilerde artık işe yaramıyor.TOR BROWSER Twitter giriyor ancak çok yavaş çalışıyor
ilginçtir TOR Windows 8 ile mükemmel çalışıyor sizde durum nedir arkadaşlar?

FireSwords

Zenmate'de mi çalışmıyor artık? :(

VPN kullanabilirsin bir çok ücretli ve ücretsiz VPN servisi var.

Düzeltme: Şimdi baktım Zenmate ile Twitter'a sorunsuzca giriyorum.

pars bilisim

bende nedense işe yaramadı..çok zahmetli hocam hangi vpn ne derece hız sağlıyor belli değil.Her seferinde tekrar sanal surucu kurmak mesela.Şuan Windows 8 geçtim bir tık ile işimi hallediyorum mecburen bir çözüm bulanursa denerim tekrardan

okkangal

Ben www.freecanadavpn.com adresindeki bilgilerle manuel olarak VPN bağlantı kurarak kullanıyorum . Sorunsuz çalışmakta ve herhangi bir hız sorunu yaşamadım sizlerde kullanabilirsiniz.

Yusuff

Zenmate bende de işe yaradı. İsviçre üzerinden bağlantı kurmaya çalışırken olmuyordu, değiştirip İngiltere yaptım oldu, baya da hızlı.
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

pars bilisim

bende size tazecik sıcak sıcak DNS getirdim 141.211.125.17 (ikinci satırı boş bırakın ) bilgisayarı kapatıp açın işlem tamamdır

FireSwords

IP'den engellenmiş DNS'in işe yarayacağını sanmıyorum ama deneyeyim.

ABD'den yapınca amerikadaki canlı yayınları izleme imkanına sahip oluyorsunuz çoğu ABD kanalı sadece ABD için canlı yayın ve filmleri koyuyor.

Not: Gerçekten işe yaradı. Bir sitede IP çapında engelleme yapıldı yazıyordu.

sipazilla

Ben http://www.vpnbook.com/ ingiltere sunucusunu kullanıyorum oldukça memnunum, her gün değişen şifreyi siteyi ziyaret ederek öğrenmekten başka zahmeti yok.

ercnynr

Bende Zenmate kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum. Bence ayarları kontrol edin.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Mart 2014 - 00:21:14

İlk kurduğunuzda İsviçre seçili olarak geliyor ve çok yavaş. İngiltere ile bağlanmayı deneyin, gayet hızlı çalışıyor.

heartsmagic

Bir noktada uyarı yapmak istiyorum. VPN ve ek uygulamalar hadi neyse, zira onları geçici olarak kullanıp kapatıyorsunuzdur veya hassas siteler için kullanmıyorsunuzdur. Ancak sistem genelinde kullanılacak DNS'ler çok önemli. Açıktan verilen ve kaynağı belirtilmeyen DNS sunucuları çok tehlikeli olabilirler. Bu nedenle bu konuda öneri yaparken lütfen kaynağı belirtelim.

Neden DNS'ler için uyarı yaptım? Zira onları sisteme işleyip unutuyorsunuz, daha doğrusu unutuyoruz.

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

janparey

Ubuntu ağ merkezi aracılığı ile freecanadavpn ve getukvpn gibi ücretsiz servisler işe yaraması lazım.

OtakuMan

FreeCanadaVPN ve UkUsVPN bilgisayar üzerinden ayarlama yaparak kullanmana izin veriyor senin ._."
Official Blog
This is my planet

ÇÜNKÜ KAMBAK OLMAK BUNU GEREKTİRİR

grayloop

Firefox eklentisi AnonymoX da sıkıntısız kullanılıyor. Arada bir reklam çıkıyor, ancak istediğiniz siteye giriyor.
hüzün ki en çok yakışandır bize
belki de en çok anladığımız
                                 H. Yavuz

pars bilisim

yazdığım dns ile yasaklı sitelere giriyorum tor browser ile beraber iş görüyor.cyberghost firmasının ülkemize özel 1 yıl ücretsiz VPN veriyormuş bende aldım birtane ancak  Lİnux Mint'e nasıl kullanacağım bilemedim.Lİnux için "Native" uygulamalarının olmadığını öğrendim skıntılı bir durum

plazma

Ben twit için hosta ekledim o şekilde açıyor siteyi

yakusha

Alıntı yapılan: pars bilisimyazdığım dns ile yasaklı sitelere giriyorum tor browser ile beraber iş görüyor.cyberghost firmasının ülkemize özel 1 yıl ücretsiz VPN veriyormuş bende aldım birtane ancak  Lİnux Mint'e nasıl kullanacağım bilemedim.Lİnux için "Native" uygulamalarının olmadığını öğrendim skıntılı bir durum
Artık bu forumu kullanmıyor.

osmanpavraz

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/anonymox/

Firefox kullanıyorsanız yukarıdaki adresteki eklantiyi ekleyin ve tarayıcıyı yeniden başlatın sorunsuz erişim sağlayacaksınızdır.

MoShic

Zenmate Olmadı mı ? SpotFlux Lite - chrome eklentisini deneyin.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Nisan 2014 - 02:10:46

Alıntı yapılan: sipazilla - 23 Mart 2014 - 19:34:28
Ben http://www.vpnbook.com/ ingiltere sunucusunu kullanıyorum oldukça memnunum, her gün değişen şifreyi siteyi ziyaret ederek öğrenmekten başka zahmeti yok.

Bu vpnbook ve şifreyi nereye yazıcam ?
Eski ID: Mar yJuana

heartsmagic

Alıntı yapılan: Mar yJuana - 01 Nisan 2014 - 02:04:04
Alıntı yapılan: sipazilla - 23 Mart 2014 - 19:34:28
Ben http://www.vpnbook.com/ ingiltere sunucusunu kullanıyorum oldukça memnunum, her gün değişen şifreyi siteyi ziyaret ederek öğrenmekten başka zahmeti yok.

Bu vpnbook ve şifreyi nereye yazıcam ?

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=27463.0
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sipazilla