veri kurtarma programi

Başlatan kdyufj, 26 Mart 2014 - 14:33:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kdyufj

selam arkadaslar fdisk ve format attigim uzerine veri yazilmadi bilgileri geri getirecek program lazim test disk denedim ama bisi bulamadim tesekkurler

heartsmagic

Bizim tarafta kullanabileceğin en güzel uygulama Testdisk'tir, bir şey bulamadın mı yoksa yanlış yöntem mi uyguladın?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kdyufj

bende ubuntu dayim ama testdisk olmadi sanirim
sorunum

fdisk yaptim
sonra format attim
ustune hicbirsey yazilmadi oylece duruyor  nasil bir yol izlemem lazim bilmiyorum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Mart 2014 - 15:55:45

ne onerirsin bana

empax

Sistemi Canlı CD ile açıp TestDisk yazılımını yükleyin ve kurtarma işlemine geçin. Kurtarılan verileri HDD'nin farklı bir bölümüne veya USB HDD gibi farklı bir birime aktarın.
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

kdyufj

birseyler yaptim fakat olmadi yanlisyapiyorum galiba

empax

Ne yaptınız ve ne oldu ya da ne olmadı? Detaylardan bahsetmediğiniz sürece bizim için tahmin etmek zor..
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

ekremsenturk

Testdisk bölümleri kurtarır. Testdisk'in diğer uygulamasının adı Photorec, ve Photorec dosyaları veya seçilen dosyaları kurtarır. Her ikiside yetkili modunda çalışır ve açılan Terminal tam ekran modunda olmalı.
sudo testdisk
veya
sudo photorec
komutları ile başlatmalısın ve şifreni girmelisin. Ardından Terminali tam ekran büyütüp, önergeleri onaylamalısın.