[Çözüldü] Bluetooth Hafıza Kartı Sorunu

Başlatan unega, 20 Şubat 2014 - 16:12:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unega

Bluetooth ile telefon hafızasından istediğim dosyayı çekebiliyorum yada istediğim dosyayı telefon hafızasına yükleyebiliyorum fakat hafıza kartı söz konusu olunca bunların hiçbirini yapamıyorum, aşağıdaki hatayı alıyorum. Another operation in progress

if

Alıntı yapılan: unega - 20 Şubat 2014 - 16:12:46
fakat hafıza kartı söz konusu olunca bunların hiçbirini yapamıyorum, aşağıdaki hatayı alıyorum. Another operation in progress
Ne yaparken alıyorsunuz bu uyarıyı? Uyarı açık, başka bir işlemin devam ettiğini söylüyor.

unega

Onun dışında herhangi bir işlem yapmıyorum.

heartsmagic

Telefonun marka ve modeli nedir?
Bu konuda bir böcek var ama çözülmemiş sanırım henüz:
https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/bluez/+bug/1255101

Blueman gibi bir başka uygulama ile denedin mi peki?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

unega

heartsmagic

Ne yapılabilir bilmiyorum cidden. Bağlantısını verdiğim böcek kaydına bir gidebilirsin, eğer Launchpad üyeliğin varsa sol üst taraftan "This bug affects 5 people. Does this bug affect you?" bağlantısına tıklar "Yes" dersin.

Hata kaydı yeni sayılır, belki birileri el atar.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

if

@unega, hafıza kartını görüyor Ubuntu değil mi? Peki hafıza kartının bağlandığı dizinin izinleri nedir?

unega

The permission of "MemoryCard" could not be determined.

if

@unega, onu nasıl elde ettiniz?

ls -l /media/$(whoami) çıktısına bakayım.

unega

total 0 çıktı bu şekilde.

Hafıza kartına sağ tıkladım ve özellikler>izinler'den baktım.

if

Mavidiş ile bağlantıs sağladığınızı unuttum, boş yere çıktı istedim. Mavidiş kullanmadığım bir teknoloji olduğu için soruyorum, mavidiş ile telefondaki istediğiniz herhangi bir dizine dosya aktarabiliyor musunuz? Belki mavidiş ile harici karta dosya aktarma gibi bir şey söz konusu değildir de olmayanı oldurmaya çalışmayalım.

unega

Birden bire oldu bu, daha önce hiç bir problem yoktu dosya aktarımında, aslında sorun telefonda da olabilir düştükten sonra oldu. Neyse başka cihazdan deneyip buraya yazarım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.  :)

unega

Sorun ne yazıkki benim telefonumdaymış. Bir kaç kere düşürdüm sanırım o sırada bir arıza oluşmuştur. Sizleride boşuna uğraştırmış oldum kusura bakmayın.