[Çözüldü] Bilgisayar mp3 playeri görmüyor

Başlatan Dramatik, 13 Şubat 2014 - 20:06:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dramatik

Merhaba arkadaşlar. Umarım doğru bölüme açmışımdır konuyu. Dün ipod shuffle aldım. Bir heves ubuntu 13.10 kurulu laptopumdan parça yüklemeye çalıştım. O kısımla epey boğuştum. Rhythmbox yardımıyla yüklediğim parçaların bir kısmı çalıyor bir kısmı açılmıyordu. Neyse asıl sıkıntı sonra başladı. Sağını solunu kurcalarken disk biçimlendirme seçeneği gözüme çarptı. Şeytan dürttü biçimlendireyim dedim. iki seçenek çıktı karşıma birincisini seçtim ve biçimlendirdim. Ancak bu işlemden sonra Laptop, mp3 playeri görmemeye başladı. Alet takılyken şarj oluyor ancak bahsettiğim gibi laptop aleti görmüyor. Ne yapabilirim bu konuda?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 13 Şubat 2014 - 20:32:11

Mp3 playeri fat formatına çevirmişim. Gparted yardımıyla ntfs yaptım. Playeri görmeye başladı. Ancak parça yükleyemedim şimdi de. Fat 32 mi yapmalıyım sizce?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 13 Şubat 2014 - 21:10:32

Windows kurulu bilgisayarla hallettim.

krwlng

Win kurulu bilgisayara gerek yoktu disk uygulaması ile de istediğiniz şekilde biçimlendirebilirdiniz, hatta win tarafında olmayan bir çok şekilde biçimlendirme yapabilirsiniz.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

heartsmagic

Sorun nasıl çözüldü?

Konunun yeri burası değil, cevabı alınca daha ilgili bir yere taşırız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Dramatik

Bir hevesle aldığım cihazı iki gün kullanamayınca daha fazla sabredemedim hocam. Windowsta açınca  itunes içerisinde fabrika ayarlarına geri dön seçeneği var. O şekilde başlangıçtaki haline döndü cihaz. Sonra itunes vasıtasıyla parçaları yükledim. Şu an sorunsuz çalışıyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Şubat 2014 - 15:59:46

Şu kaynaktan yararlandım. ipod biçimlendirme konusunda sıkıntı yarayan arkadaşlar yararlanabilir.

http://support.apple.com/kb/HT1335?viewlocale=tr_TR