Wine ve Linux Mint 16

Başlatan cgnkyc123, 07 Şubat 2014 - 19:16:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cgnkyc123

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa linux mint kullandım ve forumda yeniyim. Linux mintte ekran çözünürlüğü ayarlamayı bulamadım. Ekran kartım gtx 780 ama gtx titan olarak tanıyo çünkü gk110 işlemcisini kullanıyo. Birde ekranın sol üstüne gittiğimde çalışma alanı açılıyo vebuda beni rahatsız ediyo ben bunu kaldırmak istiyorum. Mac OS X deki gibi altta menü yapmak istiyorum. Sanırım seçki deniyo buna. Birde wineyi kurmak istiom çünkü bazı şeyler açılmıyo. Bide windows için c++ derleyicisi indiriorum ama onun setupu çalışmıyo. Yani sorularım bunları nasıl düzelticeimi söylerseniz sevinirim.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Şubat 2014 - 19:17:22

bide 128 gb ssdye giremiom. hata şöyle: Konum bağlanamadı. Dosya bağlanamıyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Şubat 2014 - 19:17:46

birde busite hangi programlama diliyle yazıldı ve kim yazdı?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Şubat 2014 - 20:08:22

Arkadaşlar kimse yokmu bu forumda boş foruma mı geldim ya! Hiç alakanız yok sizin forumla!

heartsmagic

Genç arkadaşım (umarım gençsindir) bu tepkileri, soruları, soruları soramamanı yaşına veriyor ve fazlaca bir şey söylemek istemiyorum. Sana ilk öğüdümüz bir sorununu çözmek istiyorsan önce kendini güzel ifade etmeye çalış, yaşın ne olursa olsun. Bir şeyler öğrenmek istiyorsan önce kendin araştırmaya çalış. Birilerinden yardım istiyorsan önce saygı duymayı öğren, sonra sabretmeyi bil. İnternet ortamında para vermeden destek istediğin bir yerin sana yardım etme zorunluluğu yok. Gönüllü insanlar da genelde karşı tarafın kıymet bilmesine göre yardımcı olmaya çalışırlar.

Dediğim gibi şu söylediklerini yaşına veriyor ve konuyu uzatmamak adına kapatıyorum. Bir başka başlıkta yardım görürken teşekkür bile etmiyorsun, bari yardım görmediğin zamanlarda kötü sözler söyleme.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.