Linux Mint 16 Petra Cinnamon Tanıtım Videosu

Başlatan ozgurilgin, 26 Aralık 2013 - 16:58:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozgurilgin

Bu ileti kaldırılmıştır.

burak öztürk

ozgurılgın videoyu ve siteyi inceledim güzel birikimler buldum ve internet tarayıcımda sık kullanılanlara ekledim. Ayrıca Linux Mint videosunu da izledim. Unity ve Gnome ile şimdiye kadar iyi anlaştık ve Cinnamon hiç kullanmadım. Videoyu izledikten sonra denemeye karar verdim. Genellikle yabancı videolar ile karşılaştığım için videonun Türkçe olmasına sevindim. Türkçe videoların olması benim gibi yarım İngilizcesi olanlar için yerinde..
Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

ozgurilgin

Alıntı yapılan: burak öztürk - 26 Aralık 2013 - 17:57:40
ozgurılgın videoyu ve siteyi inceledim güzel birikimler buldum ve internet tarayıcımda sık kullanılanlara ekledim. Ayrıca Linux Mint videosunu da izledim. Unity ve Gnome ile şimdiye kadar iyi anlaştık ve Cinnamon hiç kullanmadım. Videoyu izledikten sonra denemeye karar verdim. Genellikle yabancı videolar ile karşılaştığım için videonun Türkçe olmasına sevindim. Türkçe videoların olması benim gibi yarım İngilizcesi olanlar için yerinde..
Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Teşekkürler, Zaman buldukça GNU/Linux tanıtımlarına, gimp videolarına ve oyun videolarına devam edeceğim.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ozgurilgin

Kusura bakmayın çok geç gördüm yazdığınızı. Beslemeleri ayarlar ayarlamaz  gezegen için başvuracağım

kuzgun_

Güzel olmuş.. bende mint 15 kurulu daha kurcalıyamadan 16'yı cıkardılar.. linux cok güzel hoşuma gidiyor ama bi o kadar da kendimi yabancı hissediyorum. heralde bu yüzden hoşuma gidiyor :)
BSD >> Bilmediğin Sulara Dalmıcan!!