format sonrası açılmayan dosyalar

Başlatan ekinox2, 12 Aralık 2013 - 01:05:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ekinox2

geçenlerde office dosylarımı yedekleyip pc'ye format attım fakat yeni sistemde yedekli office dosyalarım görüntülenemiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

siberoloji

Yedeklemeyi nasıl yaptınız?
Bir sıkıştırma programıyla mı? Harici diske kopyala yapıştırla mı? Ya da ubuntunun kendi yedekleme programıyla mı?
Yeni sistemin, yedekli dosyaları görmesi için yedeklediğiniz dosyaları nereden açmaya çalışıyorsunuz? v.s. gibi bir mikta detay verirseniz çözüm önerileri daha sağlıklı olacaktır gibi geliyor...

ekinox2

hocam standart kopyala yapıştır yaptım harici diskime sonra gene belgeler klasörüne yedekleri geri attım ama ne yedeklediğim resimler nede libcalc dosyalarım açılmadı

bytan

Dosyalarını, harici diskine kopyala-yapıştır işleminden sonra işlemin bitip bitmediğini ya da sağlıklı bitip bitmediğini görmek için dosyaları açıp kontrol etmiş miydin? Harici diskini daha sonrasında sistemden nasıl ayırdın? Rastgele 4-5 dosya için alttakinin çıktısı ne oluyor?

stat dosyaadı
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST