[Çözüldü] Eclipse Desing Yükleme Sorunu...

Başlatan srgnaras, 16 Eylül 2013 - 16:11:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

srgnaras

Eclipse Desing yüklemek istiyorum ancak lisans anlaşma aşamasında Next seçeneği aktif olmuyor sebebini bilen varsa açıklayabilir mi?

En zengin insan en güçlü arkadaşlara sahip insandır.

matrax_41

Lisans metninin sonuna kadar inmeyi deneyin.

srgnaras

daha önce denedim işe yaramadı... şimdi de işe yaramadı.. ayrıca tek tek geçirmeye (desing için 11 ek paket yükleniyor) çalıştığımda yine Next butonu aktif olmadı... 

hckr

Daha fazla lisans olmalı. "Eclipse Foundation Software User Agreement" yazısının solundaki oka tıklayıp tüm lisansları kabul etmelisiniz kurabilmek için.

srgnaras

@hckr "Eclipse Foundation Software User Agreement" kabul ettiğimizde diğerleride otomatik olarak kabul ediliyor ancak ben yinede baktım ve tek tek kabul edeyim dedim ancak o da olmuyor birini seçtiğimde mesela "WindowsBuilder Core Documentation" kabul ettiğimde hespi kabul ediliyor... Ancak Next yok..

if

@srgnaras, Eclipse'yi nasıl kurdunuz ve nasıl başlatıyorsunuz?

srgnaras

Depodan kurdum ve menüye simge düştü oradan başlatıyorum... 

karboran

Java yazıyorsun ve galiba "Desing" anladığım kadarıyla Gui programlamada işleri kolaylaştıracak birşeyler arıyorsan Java+Gui de Netbeans dan şaşma derim.
Not: Yanlış anldıysa mesajımı dikkate almayınız :).
Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

srgnaras

@karboran evet java öğreniyorum elimdeki kitap bana eclipse üzerinden anlatıyor o yüzden desing yüklemek istiyorum. Netbeans bir diğer ortam ancak netbeans'dan ziyade eclipse daha gelecek vadedici diyorlar onun için  eclipse üzerinde çalışıyorum. 

Son  olarak konu günceldir hala çözülemedi..

if

@srgnaras, Eclipse'yi uçbirimde açıp sözleşme imzalama işlemini uygulamaya çalışın, uçbirimdeki çıktıları buraya geçin.

srgnaras

maalesef hiçbir çıktı geçmiyor

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Eylül 2013 - 12:44:27

Güncell

if

Alıntı yapılan: srgnaras - 21 Eylül 2013 - 11:44:52
Az önce "Database Development" nesnesini yükledikten sonra tekrar bir deneyeyim dedim ve yukarıdakileri aynısı tekrarladım. Tek fark en başta tek tek paketleri şeçtim ve öyle yükledim bu sayede yükleme problemi çözülmüş oldu.