Diğer İşletim Sistemi Dosyaları

Başlatan nikbinliknet, 17 Ağustos 2013 - 20:30:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nikbinliknet

Merhaba,

Ubuntu 13.04 kurulu bilgisayarımın yanına Debian 7 ve Elementar OS Luna işletim sistemlerini yükledim. Kurulumunu tamamladıktan sonra sabit diskte zamanında bölümlendirdiğim ve içlerinde ayrı işletim sistemleri bölümler.

Ubuntu, Elementary ve Debian.

Elementary OS dosyalarının hepsini görebilmekteyim Debian'dan. Ya da Debian'dan Elementary OS dosyalarını. Fakat Ubuntu'da ki Home klasöründe "Ubuntu One" dosyası dışında hiçbir dosya gözükmemekte. Ayrıca engelleme falan da yapmamıştım Ubuntu'da.

Sorun ne olabilir?

Başka bir işletim sisteminden Ubuntu 13.04 'teki Home klasörünün içindeki "Belgeler,Resim,Müzik vs." dosyalarını göremiyorum. Sadece Ubuntu One dosyasının içini görebiliyorum. Neden? Onlarca kes yaptığım diğer işletim sistemi kurulumlarında dizinleri şifrelemediğim için görebiliyordum. Keza kazayla şifrelemişsem bile şifre sorması gerekiyor. Dosyalar hiç gözükmüyor?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ağustos 2013 - 21:52:54

Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
İşletim Sistemi:  Ubuntu 17.10
İşlemci: Intel® Core™ i3 CPU M 330 @ 2.13GHz × 4
Ekran: NVIDIA GeForce 310M/PCIe/SSE2

heartsmagic

Görememen için bir sebep yok, bu şekilde bir kısıtlama olmamalı kısacası. Uçbirimden durum nasıl? Hem Elementary hem de Debian üzerinden durum aynı mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

nikbinliknet

Uçbirim üzerinden ne gibi bir işlem yapmam gerekiyor?

Debian ve Elementary'den kesinlikle HOME klasörü altındaki kişisel (resimler,müzik,belgeler vs.) klasörlerimi göremiyorum.
İşletim Sistemi:  Ubuntu 17.10
İşlemci: Intel® Core™ i3 CPU M 330 @ 2.13GHz × 4
Ekran: NVIDIA GeForce 310M/PCIe/SSE2

furkankalkan

uçbirimden ls -a /neredebu/ubuntu/home/kullaniciadi çıktısını alabilir miyiz ?
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1