[Çözüldü] NTFS disk bölümüne erişim sorunu

Başlatan osmanpavraz, 29 Temmuz 2013 - 01:43:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osmanpavraz

Merhaba ben d diskime girmeye çalıştığımda aşağıdaki görüntüdeki hatayı veriyor. nasıl çözebilir bu sorunu

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Temmuz 2013 - 01:45:51

Fotoğrafı ekleyemediğim için  attığım linki veriyorum

http://yadi.sk/d/TeUWWFxs7K-_n

unpredict

Diskinizi diskler aracı ile bağlamayı deneyin ubuntuda kurulu geliyordu sanırım ana seçkeye basıp diskler yazın eğer kurulu değilse yazılım merkezinden kurup deneyin

osmanpavraz

Oradan bir kaç ayar yaptım kurcaladım ama olmadı diski de biçimlendiremiyorum içinde önemli bilgiler var. Başka önerebileceğiniz bir yol var mı acaba ?

Luna

Aynı hatayı ben de bugün almaya başladım. Ubuntu 13.10 yüklü.

1 2 güne kadar böyle bir şey yoktu. Merak ediyorum neden böyle olur.
İşlemci : İntel i5 750 2.66Ghz LGA 1156
Ekran kartı : GIGABYTE GTX 470 Super Overclock 1280 MB GDDR5 320 Bit
Ana Kart    : BIOSTAR H55 HD LGA1156 DDR3-1600
HDD : WESTERN DIGITAL Caviar Blue (WD3200AAJS) 3.5inç 320GB
RAM : G.SKILL Ripjaws 2 GB DDR3 1333Hz CL9 + 4 GB Team Elite 1333 Mhz
Kasa : Aerocool X Strike Mid Tower
PSU    : XILENCE Eco Series 550W

osmanpavraz

ben ubuntuyu yeni kurdum ondan sonra oldu ama daha önceki kurulumlarda böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. kurulum dada bir farklılık yapmadım ama böyle oldu

cagriemer

Bu hatayi alan arkadaslar Windows 8 kullaniyor ise o tarafta "fast startup" ozelligini devre disi biraktiktan sonra tekrar deneyebilirler mi?

osmanpavraz

windowsa dönmeden yapmanın yolu yokmudur  daha önce ki kurulumlarımda böyle bi sorun yaşamamıştım da

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Temmuz 2013 - 08:17:10

windows 8 kurulu değil tamamen ubuntu kurmuştum windows 8 in yanına ubuntu kurulmuyor diye

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Temmuz 2013 - 10:14:27

Önerinizi yaptım windows kurdum hızla başlatmayı kapattım düzeldi ama bir şey daha hyaptım ben daha önce 3. parti yazılımla  sorun olan bölümü küçültmüştüm onu da eski konumuna getirdim ve düzeldi.

heartsmagic

Başlık açmadan önce forumda arama yapmak en fazla sana zaman kazandırır @osmanpavraz. Etiketlendiği için konumuzu kapatalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.