Ubuntu türkiye facebook grubu

Başlatan urqun, 23 Temmuz 2013 - 08:01:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

urqun

yönetime danışmadan emrivaki yaptım ama ubuntu türkiye facebook grubu kurdum arkadaşlar.

https://www.facebook.com/groups/607560645951532/

buyrun  gelin daha benden başka üye yok grupta
#mineral #rock #deposit #petroleum #oil #radioactive #gis #earth #sources #rawmaterials #maps #field #anticlyne #dome #basin #synclyne #structure #Geology!

okkangal

Elinize sağlık iyi yapmışsınız .

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 23 Temmuz 2013 - 09:32:50

Bende ilk üye olayım bari ...

urqun

beyler galiba yanlışlıkla sizi gruptan sizdim. bi daha gelsenize  :o
#mineral #rock #deposit #petroleum #oil #radioactive #gis #earth #sources #rawmaterials #maps #field #anticlyne #dome #basin #synclyne #structure #Geology!

bytan

Oluşturulan grubun Ubuntu Türkiye ile bağlantısı olmadığını belirtelim.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

urqun

Alıntı yapılan: bytan - 23 Temmuz 2013 - 10:21:21
Oluşturulan grubun Ubuntu Türkiye ile bağlantısı olmadığını belirtelim.

aynen hocam ama bağlantıyı sağlarsak bence daha iyi olur devrederim isterseniz size

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Temmuz 2013 - 01:40:25

şu ana kadar 5 üye olduk bekleriz millet

heartsmagic

Yo, Facebook platformu üzerinde yönetim yapmayı planlamıyoruz. Daha önceden vardı zaten bir grup, o da bizle alakalı değildi. Kapandı mı, başka bir isimde mi açıldı bu grup bilemiyorum ancak söylediğimiz gibi Facebook tarafı için bir yönetim planlamıyoruz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.