[Çözüldü] TeamSpeak 3 kurulmuyor

Başlatan fatihbulut95, 15 Temmuz 2013 - 15:13:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fatihbulut95

Merhaba arkadaşlar
Teamspeak'in kendi sitesinden "TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.10.1.run" dosyasını indirdim. Çift tıklayıp açtım. gedit ile açıldı üstte bir çubuk dolmaya başladı sona doğru geldiğinde bir hata verdi ne yapmam gerek?
-Dosyaya sağ tıklayıp özelliklerden program gibi çalışmasına izin verdim yine olmadı.

Lock

Dosyaya sağ tıklayın özellikler bölümünden bir program gibi çalışmasına izin ver seçeneğini işaretleyin.

fatihbulut95

Alıntı yapılan: Lock - 15 Temmuz 2013 - 15:21:07
Dosyaya sağ tıklayın özellikler bölümünden bir program gibi çalışmasına izin ver seçeneğini işaretleyin.

Öyle yaptığımı belirtmiştim, sanırım gözünüzden kaçtı. Denedim olmadı.

Lock

Kusura bakmayın görmemişim.Dosyayı terminale sürükleyip bırakın.Enterlayın olacaktır.

fatihbulut95

Alıntı yapılan: Lock - 15 Temmuz 2013 - 15:24:49
Kusura bakmayın görmemişim.Dosyayı terminale sürükleyip bırakın.Enterlayın olacaktır.

Terminal uçbirim mi oluyor? Tam olarak bilmiyorumda.

Lock

Evet uçbirime sürükleyin.Seçenekler çıkarsa konumu buraya yapıştır seçeneğini seçin.

fatihbulut95

sürükleyip bıraktım. enterladım. bir paragraf yazı çıktı scroll arrow keys , quit q falan yazıyordu, orda da entera tıkladım. Şuan ekranda sözleşme gibi bişey var, enter basınca bir işe yaramıyor. Ne yapmam gerek?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 15 Temmuz 2013 - 15:45:23

yes no gibi bir bölüme geldim yes yazıp enterladım şöyle bir şey çıktı.

Lock

fatihbulut95

Tamam yüklenmiş. Kısayol falan gelmediği için yüklendiğini anlamadım. Başlangıç'ın içine klasör atmış onun içinden "ts3client_linux_amd64" isimli dosyayı çalıştırınca program açıldı. Teşekkürler.