[Çözüldü] Ubuntu Üzerinden Windows Kurulumu

Başlatan MaRCoPoLo, 17 Nisan 2013 - 16:46:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MaRCoPoLo

Herkese merhaba.

Kısa bir süre içinde geçen Linux hayatımın sonuna geldim. Sebebi biraz fazla oyun tutkunu olmamdı, onun haricinde Ubuntu bir harika. Şimdi elimde format DVD'si var. Windows 7 kurulumu yapacağımda şu hatayı alıyorum.

Windows 0 Diski 1 Bölümüne yükleyemez.
Windows bu sabit disk alanına yüklenemez. Windows NTFS olarak biçimlendirilirken bir bölüme yüklenmelidir.

Çözümü bilen paylaşırsa çok mutlu olurum. Kolay gelsin.

Alıntı yapılan: Kadir Can - 17 Nisan 2013 - 17:27:30
Bilgisayarınızı canlı CD ile açıp disk bölümlerini NTFS dosya sisteminde biçimlendirmeniz gerekiyor. Daha sonra Windows 7 bu hatayı vermeyecektir.
İyi günler.

Sorun çözülmüştür teşekkürler.

Ubuntu ile bir ilişkim kalmadığı için bu forum sitesine çok uğramayacağım. Bu yüzden daha önceki problemlerimde bana yardımcı olan tüm abi, abla ve kardeşlerime teşekkür ederim.

ekremsenturk

Disk'ini kurulumdan önce NTFS formatında biçimlendirmelisin.

MaRCoPoLo

matrax_41

MaRCoPoLo

Yardım almak için buraya başvurdum hatalıysam özür dilerim.

Kadir Can

Bilgisayarınızı canlı CD ile açıp disk bölümlerini NTFS dosya sisteminde biçimlendirmeniz gerekiyor. Daha sonra Windows 7 bu hatayı vermeyecektir.
İyi günler.

MaRCoPoLo

Alıntı yapılan: Kadir Can - 17 Nisan 2013 - 17:27:30
İyi günler.

Teşekkürler..

heartsmagic

Sonrasında tekrar Ubuntu'ya dönme ihtimalin için not düşeyim, forumda [Yardım] şeklinde bir etiketlendirme kullanmıyoruz.
Döndüğünde görüşmek üzere.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.