[Çözüldü] Flash yükleme paketi problemi

Başlatan alutfu, 30 Aralık 2012 - 01:42:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alutfu

installArchives() failed: Setting up adobe-flashplugin (11.2.202.251-0precise1) ...
update-alternatives: using /usr/lib/adobe-flashplugin/libflashplayer.so to provide /usr/lib/mozilla/plugins/flashplugin-alternative.so (mozilla-flashplugin) in auto mode.
dpkg: dependency problems prevent configuration of adobe-flash-properties-gtk:
adobe-flash-properties-gtk depends on adobe-flashplugin (= 11.2.202.258-0precise1); however:
  Version of adobe-flashplugin on system is 11.2.202.251-0precise1.
dpkg: error processing adobe-flash-properties-gtk (--configure):
dependency problems - leaving unconfigured
No apport report written because the error message indicates its a followup error from a previous failure.
Errors were encountered while processing:
adobe-flash-properties-gtk
dpkg: dependency problems prevent configuration of adobe-flash-properties-gtk:
adobe-flash-properties-gtk depends on adobe-flashplugin (= 11.2.202.258-0precise1); however:
  Version of adobe-flashplugin on system is 11.2.202.251-0precise1.
dpkg: error processing adobe-flash-properties-gtk (--configure):
dependency problems - leaving unconfigured

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 30 Aralık 2012 - 01:46:44

2)Yerler bölümünden bölümlendirdiğim hard disk leri ve dosya sistemini açamıyorum Libre Office ile açmaya çalışıyor
1. Problemi çözdüm ikincisi için ne yapmalıyım ?

if

@alutfu, açmakya çalıştığınız şeyin görüntüsünü koyar mısınız? Bir de sorunu daha dataylı anlatın.

alutfu

Şöyle anlatayım ekran görüntüsü alıyorum olduğu dosyayı açamıyorum çünkü:
Sadece verilerin depolandığı bölümü tıkladığımda (Yerler kısmının içindeki hard diskleri, veya dosya yöneticisinden her hangi bir klasörü açmak istediğim zaman klasörü tıkladğımda (yani programlar dışında)
libreoffice açışındaki ekranın ortasını kaplayacak büyüklükte libre office açılışı geliyor oda kendi kendine açılmadan kapanıyor.

if

@alutlu, uçbirimi açıp nautilus komutunu verin ve dosya yöneticisini açın, sonra sorunu tekrarlamak adına anlattığınız şeyleri yapıp uçbirimdeki çıktıları buraya geçin.

alutfu

Nautilus programı yüklü değilmiş yükledim sorun çözüldü teşekkür ederim.

if

Nasıl yüklü değilmiş. Ubuntu kullanmıyor musunuz?

alutfu

Kullanıyorum komutu uç birimde girince paket yüklü değil yüklemek için komut verdi o komutu uç birime girdim yüklendikten sonra açmayı denedim sorunsuz çalışıyor.

heartsmagic

İki sorun da çözüldü kısacası?
Eğer öyleyse lütfen: cozuldukonusu

Fakat durduk yere Nautilus kaldırılmaz sistemden, daha önce her ne yaptıysan daha dikkatli yapmaya çalış daha sonraki süreçte.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.