Firma Scripti

Başlatan aliorhan, 11 Ekim 2012 - 19:55:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aliorhan

Arkadaşlar konunun nereye açıldığını tam bilmediğim için buraya açtım. Ben firmalar için script yazmaya başladım. İşin ilk yüzü tasarım ve mysql'den veri çekip yayınlama kısmı tamamladı. Şimdi panel kısmına geçmeyi düşünüyorum. Kısa bir süre sonra onuda hallederim. Sizden isteğim fikrinizi benimle paylaşmanız. Nasıl olduğu ile ilgili olarak yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Sitenin videosunu youtube'a yükledim. İzleyip iyi veya kötü yanlarını söylerseniz sevinirim.  Şimdiden herkese teşekkürler. Dipnot: Siteyi bittiği zaman kaynak kodu ile birlikte paylaşmayı düşünüyorum. :D

Video: http://www.youtube.com/watch?v=S_9uyUD1Nds&feature=youtu.be

By_Thl33

Kolay gelsin şimdiden izliyorum :)

aliorhan

Düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen :)

By_Thl33

Bence Biraz basit olmuş gibi. Ama iş görür elbet emeginize saglık. Panelden ziyade üzerinde biraz daha eklemeler degişmeler yaparsanız göze çok daha hoş gelecektir bence.

aliorhan

Versiyon olarak ilerlersem ileride hepsini çözerim İnşallah. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim :)

Ninoslayer

Yani aslında tam bir şirket sayfası olmuş. Sitenin yapılacağı şirketin büyüklüğü * tabi ki bu iş için önemli bir faktör. Şirketin bir tanıtım videosu fln varsa eklenebilir ama * tabi ki youtube kullanılmadan. Yukarıdaki ana başlıklar çekmeceli (yani fare imleçi üstüne gelince aşağıda daha küçük başlıklar) şeklinde olurlarsa daha güzel durabilir.

aliorhan

Yorumunuz için teşekkür ederim. Gün geçtikçe geliştirilmeye devam edeceğim, umarım herkese hitap eden bir firma sitesi olur.

apocuk

Bence gayet iyi olmuş. Aslında hep içimde böyle bir şeyler yapmak  vardı bu konuda yardımcı olur musunuz nerden başlamalıyım?
sizde yeni başlıyorsanız beraber devam edelim mi?
Mecburiyet Esaretin Diğer Adıdır.....
http://abdurrahmanakturk.wordpress.com/

aliorhan

Mesaj ile mail adres geldiyse ekleyin yardımcı olmaya çalışırım.

By_Thl33

İstersen beraber geliştirelim ? :)

aliorhan

Neden olmasın :) aliorhan@email.com eklerseniz detaylı konuşuruz. :)

sudusleri

Sade bir tasarım olmuş.. Kaynak kodları incelemek isterdim. Geliştirilmeye açık.. Başarılar..
Düşten yumak oldun... alıp gittin günahları...